نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

فروشگاه های اینترنتی یکی از بارزترین نمادهای زندگی مدرن بشر به شمار می آیند. آن ها گران بهاترین دارایی انسان را برایش ذخیره می کنند: زمان!

با وجود دسترسی آسان و سریع به حجم زیادی از کالاهای مورد نیاز که تنوع بی حد و مرزی را شامل می شوند دیگر نیازی به صرف انرژی و زمان برای پرسه زدن در خیابان ها و پاساژها وجود ندارد. مشتری می تواند در حالی که نان و پنیر صبحانه اش را میل می کند تنها با یک وبگردی ساده لپ تاپی را که برای حرفه اش نیاز دارد سفارش دهد.

البته این نماد زندگی مدرن بشر نیز مانند تمام جنبه های زندگی او آفت هایی نیز به همراه دارد. مهم ترین این آفت ها متزلزل بودن اعتماد میان خریدار و فروشنده در فرآیند داد و ستد الکترونیکی است.

آیا کالایی که خریده ام دارای کیفیت مورد ادعای فروشنده هست؟ اگر نباشد، آیا می توانم کاری از پیش ببرم؟ چه تضمینی وجود دارد که گردانندگان فروشگاه اینترنتی اطلاعات مربوط به حساب بانکی مرا مورد سو استفاده قرار ندهند؟

این سوالات و سوالاتی دیگر از این قبیل کافی اند تا خریدار را از تهیه کالای مورد نظرش از طریق فروشگاه های اینترنتی منصرف سازند.

این نگرانی ها در کشور ما که هنوز داد و ستد الکترونیکی نتوانسته جایگاه خود را آنطور که باید پیدا کند به مراتب از شدت بیشتری برخوردار است. چرا که اغلب خریداران و فروشندگان هنوز از حقوق و انتظارات متقابل یکدیگر با خبر نیستند. نتیجه ارایه خدمات ضعیف و کالاهایی با کیفیت پایین است که شهروندان را بیش از پیش از این روش خرید و فروش ناامید می سازد.

نماد اعتماد الکترونیکی شاید اولین و مستحکم ترین گام در راستای ایجاد اعتماد متقابل بین خریدار و فروشنده در یک داد و ستد مجازی به شمار رود. نشانی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت به دارندگان کسب و کارهای اینترنتی دارای معیارها و ضوابط مورد نیاز داده می شود.

اعطای چنین نشانی به معنای قابل اعتماد بودن گرداننده فروشگاه، وجود امنیت قابل قبول در فرآیند خرید و فروش، قابل دسترس بودن فروشنده و تعهد او نسبت به حفظ و نگهداری اطلاعات خریداران و کاربران است.

در میان خیل عظیم فروشگاه های اینترنتی محصولات الکترونیکی، ساری تک اگرچه در حال حاضر فروشگاهی کوچک محسوب می شود، اما به دلیل پایبندی به اصولی که از معیارهای نماد اعتماد الکترونیکی به حساب می آید، نه تنها به اخذ آن موفق شده است، بلکه در این زمینه یک سر و گردن از فروشگاه های مشابه بالاتر قرار گرفته و به کسب نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره نایل آمده است. افتخاری که تنها نصیب تعداد انگشت شماری از کسب و کارهای اینترنتی گردیده است.

sari

قرار گیری دو ستاره در کنار نماد الکترونیکی این فروشگاه به این معناست که خریداران محترم می توانند با خیالی آسوده در وقت گرانبهای خود صرفه جویی کرده و به جای سردرگمی در بازار غیرقابل اعتماد تلفن های همراه، از کیفیت و اصالت آنچه که انتخاب کرده اند مطمئن باشند.

بدیهی است که دستیابی به این مهم هرگز بدون حمایت شما همراهان همیشگی ویندوزسنتر امکان پذیر نبود. امیدواریم بتوانیم آن گونه که شایسته شما عزیزان است، بیش از پیش خدماتی نو با کیفیتی منحصر به فرد و مثال زدنی و با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour