نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا خانه 3.5 میلیون دلاری خودش را فروخت! برای خواندن جزییات بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

خانه 4000 فوت مربعی که شامل چهار اتاق خواب، سه حمام، و دو شومینه بود.

اگر شما 3.5 میلیون دلار پول دارید، می توانید خانه ساتیا نادلا را بخرید. مدیر عامل شرکت مایکروسافت به تازگی خانه اش را در کلاید هیلز، واشنگتن به مبلغ 3488000 $ فروخت.

با توجه به آمار اداره ثبت اموال، نادلا 20 سال پیش خانه را به قیمت 1.3 میلیون دلار خریداری کرده بود، که بدان معنی است که نادلا سود بسیاری از فروش خانه اش کرده است.

از خود خانه بگوییم، آن را در سال 1963 ساخته اند و دارای 4000 فوت مربع زیربنا است. چهار اتاق خواب، سه حمام، و دو شومینه در خانه وجود دارد. یک سیستم راه اندازی دوش بارانی نیز وجود دارد، در صورتی که این پیشنهاد شما را بیشتر جذب می کند. اگر شما در مورد منظره خانه نگران هستید، خانه نادلا در مقابل کوه المپوس و دریاچه واشنگتن است. در زیر برخی از تصاویر خانه را آورده ایم.

nadella-house-5 nadella-house-3 nadella-house-2

تری فاستر از مشاور املاک و مستغلات ویندرمیر آن را فهرست بندی کرده است. نادلا در سال 1992 به مایکروسافت پیوست و با تلاش به هدایتگری این شرکت منجر شد. در فوریه 2014، مایکروسافت نادلا را به عنوان مدیر عامل جدید خود اعلام کرد.

نظرشما کابران محترم ویندوزسنتر چیست؟

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour