نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت ادوب با عرضه وصله امنیتی 23 حفره و آسیب‌پذیری را در نرم افزار فلش برطرف کرده است. این حفره ها در تمامی نسخه های برنامه فلاش در ویندوز، مک، لینوکس، کروم، آندروید و iOS وجود دارند. شرکت ادوب از تمامی کاربران برنامه فلش در رایانه‌های شخصی و گوشی‌های همراه خواسته تا هر چه سریعتر وصله به روزرسان جدید را بارگذاری و نصب کنند. با ویندوز سنتر همراه باشید.

شرکت ادوب اذعان کرده که سوءاستفاده از یکی از این آسیب پذیری‌ها به طور محدود و هدفمند در حال انجام است. البته این شرکت جزییات بیشتری را در این زمینه ارائه نکرده است.

نرم افزار فلش در ماه جولای هم پس از شناسایی آسیب پذیری خطرناک دیگری به روز شده بود. از آن زمان به بعد فلش در برخی مرورگرهای اینترنتی مانند فایرفاکس به طور کامل بلوکه شد تا نسخه باثبات تری از آن عرضه شود. برخی سایت ها مانند فیس بوک، ویمئو، نتفلیکس، یوتیوب و توییچ هم دست به اقدامات مشابهی زده و از جمله به HTML5 مهاجرت کردند.


نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

4 Responses

 1. eh.sa.s

  برنامه فلش شرکت ادوب مثل آبکشه .. هر هر چقدر هم اصلاحش کنند باز هم یه جای دیگه اش نشتی داره

  پاسخ
 2. حسین

  مثه آبکشه؟؟؟؟ ینی آب توش بریزی میاد بیرون؟؟ هاااااا هااااا هااااااا

  پاسخ
 3. فایقه داوباز

  دوستان من بیلد 122 دارم . ندونستم چک اپدیت زدم بیلد 164 اومده نمیخوام دانلود کنم سافت ریسیتم کردم ولی هر وقت به اینترنت کانکت میشم دزدکی دانلود میکنه در ضمن نمیخوام هاردریسیت کنم ایا راهی هست ؟

  پاسخ
 4. وحید

  بزار دانلود بشه منتها نصب نکن یا اینکه باتری سیور رو فعال کن دانلود نمیشه راه دیگه نداره فکر کنم

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour