نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

‌ همانطور که مطلع هستید یکی از محدودیت های موجود در استور ویندوز 10 موبایل این است که با استفاده از اینترنت سیم کارت قادر به دریافت برنامه ها و آپدیت برنامه های بیش از 100 مگابایت نیستید. به کمک ترفندی که در این پست خواهید دید میتوانید برنامه های بیش از 100 مگابایت را دانلود و آپدیت کنید.

 

رفع محدودیت دانلود

ابتدا از طریق برنامه CustomPFD
به مسیر زیر بروید:

 • HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Store\Configuration

در این مسیر دو کلید از نوع Long – QWord

به نام های AppDownloadLimit

و UpdateDownloadLimit

مشاهده مینمائید. مقدار این کلید به صورت پیشفرض 100 میباشد و یعنی حداکثر حجم مجاز جهت دانلود با سیم کارت 100 مگابایت میباشد . حال میتوانید مقدار این کلید را به هر مقدار مورد علاقه ای تغییر دهید . به عنوان مثلا با تغییر هر دو کلید به 4096 قادر خواهید بود تا برنامه و بازی های با حجم 4 گیگابایت را نیز به وسیله اینترنت سیم کارت دانلود کنید.

photo_2016-10-23_17-47-28

کپی برداری از مطالب بنده که چه در کانال Ngame WP News و جه از سایت ویندوز سنتر باید با ذکر نام ویندوز سنتر و علی نوشاهی صورت پذیرد در غیر این صورت عمل غیر قانونی انجام شده است.

4 Responses

 1. mahdi

  سلام نرم افزار custom pfd را از کجا دانلود کنم. لطفا راهنمایی بیشتر بکنید ممنون.

  پاسخ
 2. حسین

  سلام. آقای نوشاهی شما تا چه می توانید به درون این سیستم عامل نفوذ کنید و در آن تغییرات ایجادکنید آیا می توانید در صفحه قفل دانلود ها نشان داده شوند یا جای ساعت رو عوض کرد مثلا از گوشه راست پایین به وسط آورد و از این دست کارها. ممنون اگه جواب بدید

  پاسخ
  • NGame

   سلام . تقریباً هر کاری ممکنه فقط شاید روشش رو ندونیم . موضوع لاک اسکرین موضوعی هست که روش دارم کار میکنم

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour