نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در WinHEC 2016، همکاری مایکروسافت و کوالکام، حیرت کل صنعت تکنولوژِی را برانگیخت، که آن اعلام توانایی پردازنده های بر پایه-ARM در اجرای ویندوز 10، شامل برنامه های کلاسیک Win32 است. با ویندوزسنتر همراه باشید.

با نمایش رسمی کوالکوم از نسل بعدی SoC – Snapdragon 835، در نمایشگاه Consumer Electronics Show 2017 در لاسوگاس، حالا این واضح است که Snapdragon 835 اولین پردازنده کوالکوم خواهد بود که توانایی اجرای ویندوز 10 بر روی دستگاه ها را دارد، که این ویندوز میتواند برنامه های کاربردی Win32 شامل فوتوشاپ و دیگر برنامه های جهانی، را اجرا کند.

Snapdragon

در یک مصاحبه مطبوعاتی، کوالکوم می گوید که Snapdragon 835 طراحی شده است تا نسل بعدی تجربه های سرگرمی شامل تبلت ها، PCهای موبایل و دیگر دستگاه های اجرا کننده سیستم های مختلفی از جمله اندروید و ویندوز 10 را با پشتیبانی از میراث برنامه های Win32 ، پشتیبانی کند.

“پرچمدار جدید پردازنده Snapdragon ما، طراحی شده تا با خواسته های واقعیت مجازی موبایل و اتصال همه جانبه مواجه شود و این در حالی است که از طراحی های مختلف سبک و باریک موبایل، حمایت می کند.” این چیزی است که کریستیانو آمون، معاون اجرایی شرکت QTI و رئیس شرکت QTI گفت. ” Snapdragon 835 دارای سطح بی سابقه ای از تکنولوژی یکپارچه سازی است که از عمر بالای باتری، مولتی مدیا پیشرفته و عکاسی استثنایی با سرعت هایی در کلاس گیگابایت، یعنی تجربه های استغراق، حمایت می کند.”

مایکروسافت، دموی بسیاری از ویژگی های قابل توجهی را در رویداد WinHEC نشان داد، وهمچنین دستگاه هایی که از این ویژگی ها پشتیبانی می کنند را معرفی کرد که در اوایل سال جاری خواهند رسید.

Snapdragon

بنابراین کامپیوتر های بر پایه ARM اصلا اتفاقی نیستند و ما می توانیم انتظار همکاری مایکروسافت و کوالکوم برای رفتن به فراتر از مرزها در ماه های آینده را داشته باشیم. به طور شایعی “موبایل های سرفیس” با در دسترس بودن بیشتر مدارک، می توانند به یک واقعیت تبدیل شوند.

نظر شما در مورد پشتیبانی پردازنده های ARM از برنامه های کلاسیک Win32 چیست؟ آیا این تکنولوژی شما را متحیر کرده است؟

نظراتتان را با ویندوزسنتر در میان بگذارید!

پیوست

2 Responses

 1. ارسلان

  این خیلی خوبه. فقط یه سوال پیش میاد که،اگر سرفیس فون معرفی بشه.دقیقا توانایی اجرای برنامه های ویندوز رو داره؟؟؟
  یا فقط بعضی از نرم افزارهای ویندوز رو میتونه اجرا کنه؟؟؟

  پاسخ
  • رادمهر کمالی

   به میزان پشتیبانی مایکروسافت بستگی داره که تا چه حد این قضیه رو بتونه در عمل به کاربران عرضه کنه. البته هرجوری باشه اجرای برنامه های win32 در بستر کانتینیوم انجام میشه

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour