نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک مقام مسئول در شرکت مخابرات گفت: پس از یکبار اجرای ناموفق طرح رجیستری گوشی موبایل در سال 85، امسال با رفع ایرادات قبلی این طرح برای دومین بار در کشور اجرا می شود.داوود زارعیان با اشاره به برنامه اجرای مجدد طرح رجیستری در کشور، اظهار داشت: با جدی شدن تصمیم اجرای دوباره طرح رجیستری در کشور، هماهنگی های لازم برای آغاز طرح از سال گذشته آغاز شده و جلسات برای رفع ایرادات قبلی با اپراتورها ادامه دارد. با ویندوز سنتر همراه باشید.

این مقام مسئول در شرکت مخابرات ایران افزود:

اگرچه این طرح قرار بود از 15 مهرماه سال گذشته آغاز شود و به تاخیر افتاد اما طبق اعلام ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز این طرح امسال حتما اجرا خواهد شد. با توجه به شکست طرح رجیستری در سال 85، تمام تلاش ها بر رفع ایرادات قبلی و اجرای بی نقض طرح رجیستری است که هنوز هماهنگی ها به نتیجه نهایی نرسیده است. در دوره قبلی زیرساخت های فنی، فرهنگی و اقتصادی برای اجرا آماده نبود که با توجه به ارتباط مستقیم این طرح با مردم علاوه بر آمادگی اپراتورها، باید شرایط فرهنگی و اقتصادی کاملا در نظر گرفته شود. همچنین باید تمامی شرایط دور زدن اپراتور برای تغییر شماره سریال (IMEI) توسط نهادهای نظارتی مسدود شود.

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

3 Responses

 1. sayan

  تو قسمت مشخصات گوشی برای من حک شده IMS : Not registered یعنی رجیستری نشده است منظورش چیه ؟ کسی میتونه بگه که چکار بشه تا رجیستری بشه یا اصلا” این رجیستری به آن رجیستری که در بالا اشاره شده نیست ممنون لومیا ۸۲۰

  پاسخ
 2. علی

  من موندم اینا خسته نمیشن اینهمه دارن به مردم خدمت میکنن
  ?

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour