نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت برای اولین بار در رابطه با تکنولوژی ربات های گفتگو مایکروسافت در بیلد 2016 به تفصیل صحبت کرده بود، جایی که چند تکنولوژی تاثیر گذار جالب را به نمایش گذاشته بودند. در حالی که اکثر ارائه هایی که با ربات گفتگو ادغام شده بودند با مشکل مواجه شدند، به عنوان مثال در اسکایپ، سفارش پیتزا توسط مشتری از طریق متن با عدم موفقیت همراه بود. طبق اظهارات ساتیا نادلا تکنولوژی ربات گفتگو چیزی فراتر از شنبه شب زیبای پیش رو است، و متاسفانه باید تا رسیدن به این تکنولوژی مدتی زیادی منتظر بمانیم. برای اطلاع از جزئیات این خبر همراه ما در ویندوز سنتر باشید.

تکنولوژی ربات های گفتگو مایکروسافت

اظهارات ساتیا نادلا در رابطه با تکنولوژی ربات‌های گفتگو در فستیوال ایده های FinTech

در فستیوال ایده های FinTech، نادلا به چند نمونه از تکنولوژی های ربات گفتگو اشاره می کند که با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته اند. با مجوزی که مایکروسافت به شرکت های بزرگی مانند فیس بوک، گوگل و آمازون اعطا کرده است، این تکنولوژی که وابسته به مبحث یادگیری ماشین است در چند کاربرد مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. ساتیا نادلا گفته است که فراتر از غول های تکنولوژی مذکور، مدیرانی از مایکروسافت در حال تعامل با بسیاری از مشتریان جدید هستند.

وی همچنین خاطر نشان کرد، Uber نیز در حال استفاده از این تکنولوژی به منظور افزایش ایمنی راننده است، ضمناً شرکت های بیمه ای میزان زیادی از کار Uber را به خوبی برعهده گرفته اند.

تکنولوژی ربات گفتگو مایکروسافت مانند بوته ای است که تنها با گذشت زمان شکوفه خواهد داد و هنوز بخش کوچکی از فناوری است که گام بزرگ بعدی به سوی هوش مصنوعی به حساب می آید. تا زمانی که این گام بزرگ را برداریم، بایستی حداقل به پیشرفت های اندک در یادگیری ماشین نیز دلخوش باشیم، و همچنان منتظر چند پیتزای خوشمزه اسکایپ بمانیم!

پیوست
منبع: Onmsft

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour