نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بخش stories سایت مایکروسافت همواره مطالب زیبا، الهام دهنده و آینده نگرانه ای را درباره ی مایکروسافت منتشر میکند. در مطلب امروز این سایت داستانی درباره ی موج بعدی انقلاب در تکنولوژی آورده شده است. از هوش مصنوعی گرفته تا یادگیری ماشینی و فضای ابری. ممکن است که این انقلاب تکنولوژی را به چشم نبینیم اما باید بدانیم که در حال حاضر تمام اطرافمان را احاطه کرده است. مایکروسافت آن را “انقلاب نامرئی” نامگذاری کرده.

در مورد بخش های مورد علاقه ی خود از تکنولوژی فکر کنید. چیز هایی که هر روز برای کار و سرگرمی از آن ها استفاده میکنید و تقریبا بدون آنها نمیتوانید زندگی کنید.

به احتمال زیاد حداقل یکی از آنها گجت یا سخت افزار است. مثلا گوشی هوشمند شما یا کنسول گیمینگ. اما اگر کمی بیشتر فکر بکنید میبینید که به احتمال زیاد بخش های بسیاری از تکنولوژی های مورد علاقه ی شما از پلاستیک، فلز یا شیشه درست نشده اند.

شاید یک سرویس استریم ویدیو باشد تا به واسطه ی آن بتوانید سریال محبوب خود را تماشا کنید، یا شاید یک اپلیکیشن که قدم های شما را می شمارد و کالری مصرفی شما را محاسبه میکند تا بتوانید به سایز مورد علاقه ی خود برسید. شاید یک دستیار مجازی که در خوردن دارو ها به شما کمک میکند یا یک کتابخوان بر روی تلفن هوشمند، تبلت یا حتی اسپیکر ماشینتان که شما را غرق در کتاب های مورد علاقتان میکند.

شاید، به آهستگی و بدون اینکه بفهمید تکنولوژی های مورد علاقه ی شما از چیز هایی که میتوانستید با دست لمس کنید به سرویس هایی قابل اعتماد تبدیل شده اند که همه جا و هیچ جا حضور دارند. به جای اینکه نوع گجت به خودی خود اهمیت بالایی پیدا کند، نرم افزار هایی که از آنها استفاده میکنید تبدیل به ضرورت هایی شده اند که انتظار دارید بتوانید بر روی هر دستگاهی شامل گوشی های هوشمند، PC ها یا حتی تلویزیون ها از آنها استفاده کنید.

نظر شما کاربران ویندوز سنتر در مورد مطلب بالا چیست؟ آنرا با ما در میان بگذارید.

One Response

  1. reza

    ارور ۰x80070006 توی استور موقع دانلود بعضی از برنامه ها رو چجوری میشه رفع کرد.

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour