نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بسیاری از هواداران لومیا، در پیدا کردن بهترین فروشگاه برای سفارش محصولات مورد نظر خود سردرگم هستند. اینکه آیا می شود به بازار موبایل اعتماد کرد؟ آیا ممکن است گوشی های ارائه شده دست دوم یا تقلبی باشند؟

دومین دوره ی پیش فروش محصول950XL دوسیمکارت مایکروسافت در ساری تک

شاید بعضی از شما همراهان همیشگی ویندوزسنتر در شناخت تلفن های همراه خبره باشید، اما همه اینگونه نیستند. لااقل خود من که اینگونه نیستم. برای افرادی مثل من که چندان اهل تعویض گوشی های تلفن همراه خود نیستند، مهم است که تلفن همراهی که می خریم سالم بوده و فروشنده آن تا حدی قابل اعتماد باشد.

از طرفی هواداران شهرستانی تلفن های همراه ساخت مایکروسافت دسترسی خوبی به این گوشی ها و لوازم جانبی آن ندارند و گاهی مجبور می شوند از فروشندگان و مغازه داران بخواهند تا گوشی، قطعه و یا وسیله خاصی را برایشان از تهران سفارش دهند. در این صورت اعتماد به قیمت، سلامت و اصالت دستگاه بسیار دشوار خواهد بود.

این میزان اعتماد با بالا رفتن قیمت گوشی مورد نظر کمتر و کمتر می شود. خصوصا هنگامی که سخن از تلفن های هوشمند رده بالای مایکروسافت مانند لومیای 950 و 950Xl می رود.

مهم نیست در کجای کشور عزیزمان ساکن هستید. از کوچک ترین شهر استان سیستان و بلوچستان تا شهر بزرگی مثل تبریز، فروشگاه اینترنتی ساری تک مرجعی قابل اعتماد و قابل دسترس خواهد بود.

این فروشگاه مفتخر است اعلام نماید که امکان سفارش و پیش خرید گوشی های رده بالای مایکروسافت را با تضمین اصالت، سلامت و واقعی بودن قیمت در اختیار شما علاقه مندان به محصولات ویندوزی قرار دهد. برای این کار کافی است به سایت ساری تک رفته و گوشی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همکاران ما، در کوتاهترین زمان ممکن آن را برای شما تهیه و ارسال خواهند نمود.

فراموش نکنید، قابل دسترس بودن فروشگاه و گردانندگان آن، مهم ترین فاکتور در میزان اعتماد شما به شمار می رود و ساری تک، موفق شده است از مراجع ذیربط نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره را دریافت نماید و این یعنی همه می توانند به ساری تک دسترسی داشته باشند و به آن اعتماد کنند!

و اما قیمت ها و شرایط!

  • لومیا 950XL دوسیمکارت تحویل ده روزه پرداخت وجه  تا پایان روز 26م (پایان شب اول)
  • لومیا 950XL دوسیمکارت تحویل نه روزه پرداخت وجه تا پایان روز 27م مرداد فقط و فقط 1499 + گلس+کیف و یا گارد
  • لومیا 950XL دوسیمکارت تحویل هشت روزه پرداخت وجه تا پایان روز 28م مرداد فقط و فقط  1599 + هدیه شارژر وایرلس نوکیا
  • لومیا 950XL دوسیمکارت تحویل هفت روزه پرداخت وجه تا پایان روز 29م مرداد فقط و فقط  + کیف و گلس + 50 هزار تومان تخفیف خرید داک کانتینیوم

تمامی خریداران می توانند از راه درگاه بانکی ساری تک مبالغ خود را واریز نمایید. از اینجا واریز کنید.

تمامی خریداران باید از طریق شماره تلفن های ساری تک روز پرداخت کامل را اعلام کنند. از طریق راه های ارتباطی ساری تک (۴۴۴۷۶۷۶۱ ۰۲۱) باید تاریخ پرداخت کامل وجه را اعلام نمایند.

امکان اضافه شدن دیگر مدلهای لومیا به صورت پیش فروش بسیار بالاست.

موفقیت با استفاده از فرصتها میسر میشود.

6 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour