زمان ارائه دومین بروزرسانی ویندوز 10 کیرییتورز باگ بش توسط مایکروسافت اعلام شد

زمان ارائه دومین بروزرسانی ویندوز 10 کیرییتورز باگ بش توسط مایکروسافت اعلام شد

چندی پیش مایکروسافت پیش نمایش 15007 ویندوز 10 را برای کاربران ایسایدر منتشر کرد؛ در همین حین خبر از انتشاردومین بروزرسانی ویندوز 10 کیرییتورز باگ بش داد. مایکروسافت اعلام کرد که این بروزررسانی در ماه فوریه سال جاری میلادی منتشرخواهد شد. زمان دقیق تر انتشار این بروزرسانی جمعه سوم فوریه و یکشنبه دوازدهم فوریه سال 2017 می باشد.

دومین بروزرسانی ویندوز 10 کیرییتورز باگ بش

مهندسین مایکروسافت در حین این مدت چندین ماموریت را برای اینسایدر های ویندوز 10 آماده می کنند تا آنها با دقت بررسی شوند و بازخورد خود را به مهندسین مایکروسافت برای ارائه خدمات بهتر ارائه دهند. در مرحله بعدی این بازخورد های ثبت شده به مهندسین مربوط ارسال می شود و پس از تایید صحت آنها تا حد ممکن باگ های آن رفع شود تا بتوانند به بهترین شکل ممکن اجرا و ارائه شوند. بعد از رفع باگ و بهبود عملکرد ویندوز 10 اینسایدر آن به صورت رفع باگ شده منتشر میشود.

به دلیل حضور کارمندان در تعطیلات سال جدید و جود بسیاری از امکانات  در بیلد 15002 و 15007 مایکروسافت تصمیم به توقف موقت این پروژه تا پایان تعطیلات کارمندانش گرفته است:

شما به ما بازخورد می دهید و می گویید که نسخه ی باگ بش را دوست دارید و حتی در تعطیلات هم می خواهید به این کار ادامه دهید. ما نه هنوز امکاناتی را که می خواهیم در ویندوز اینسایدر قرار داده ایم و نه تیمی در دسترس داریم که به تریاژ بخش بازخورد کمک کند، پس تصمیم گرفتیم تا صبر کنیم.

همچنین مایکروسافت تاکیید کرد که قرار است بخشی در وب بسازد تا همه باهم به صورت زنده بتوانند با کمک این بخش بصورت تیمی بازخورد دهند. البته اطلاعات دقیقی در این مورد تشریح نشده است.

نظر شما در این باره چیست؟آیا از اولین آپدیت ویندوز 10 کیرییتورز راضی بوده اید؟ آیا نقش سازنده ای در امکانات ویندوز 10 داشته است؟ نظرتان را با کاربران ویندوز سنتر به اشتراک بگذارید.

 

[divider]پیوست[/divider]

[column size=one_half position=first ]منبع: windowslatest[/column]

 

ابراهیم محاجری وب‌سایت
صاحب امتیاز و سردبیر ویندوزسنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.