نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت اخیرا قراردادی را با وزارت دفاع دولت آمریکا امضا کرده است که بر اساس آن قرار است ویندوز 10 بر روی تمامی 4 میلیون کامپیوتر این وزارتخانه نصب شود. حالا اما به نظر می رسد که این توافقنامه بسیار بهتر از حد انتظار در حال انجام است.

تری هلورسون که یکی از مقامات بلندپایه در پنتاگون به حساب می آید، اخیرا در مصاحبه ای که با Fedscoop داشته است، امنیت ویندوز 10 را مورد تحسین قرار داده و به تمامی کارمندان وزارت دفاع آمریکا توصیه کرده است تا از آخرین سیستم عامل مایکروسافت بر روی سیستم های خود در خانه نیز استفاده کنند.

اگر شما از یک رایانه در خانه استفاده می کنید و بر روی آن ویندوز 10 نصب نکرده اید، شما در حال ظلم کردن به خودتان هستید و بهتر است که به ویندوز 10 مهاجرت کنید.

ما می خواهیم دستورالعمل هایی را به صورت عمومی برای کارمندان خود منتشر کنیم که در آن می خواهیم مشخصه های ویندوز 10 را برای کارمندان بیان کنیم و بگوییم که در صورت استفاده از آن، این افراد چه مزایایی خواهند داشت.

کاملا واضح است که چنین اظهار نظر هایی به مایکروسافت کمک شایانی خواهد کرد تا بتواند ویندوز 10 را بر روی سیستم های بیشتری نصب کند، مخصوصا که در حال حاضر سرعت مهاجرت کاربران به سیستم عامل جدید چندان عالی به نظر نمی رسد.

ویندوز 10 در حال حاضر به عنوان یک بروز رسانی رایگان برای سیستم های مبتنی بر ویندوز 7 و ویندوز 8.1 در دسترس قرار دارد و این شرایط تنها تا 29 جولای ادامه خواهد داشت. هدف مایکروسافت این است که تا سال 2017 ویندوز 10 را بر روی بیش از یک میلیارد رایانه نصب کند و ردموندی ها برای رسیدن به این هدف، علاوه بر آپدیت رایگان این سیستم عامل، بر روی کسب و کار ها و بخش های آموزشی نیز حساب ویژه ای کرده اند تا هر چه سریع تر به ویندوز 10 مهاجرت کنند.

قرارداد اخیر مایکروسافت و وزارت دفاع دولت آمریکا به خوبی نشان می دهد که چنین توافق نامه هایی در آمریکا و سایر کشور ها چقدر می تواند در رشد ویندوز 10 موثر باشد، مخصوصا اگر این قرارداد ها مانند قرارداد اخیر با چنین بیانیه های دلگرم کننده ای همراه شود.

نظر شما در این رابطه چیست؟

One Response

  1. هیوا

    حالا این بهتر براشون هک میشه ؟ :) شوخی کردم ویندوز 10 خوبه
    به خاطر خریدن ویژوال 2013 و کتاب خود مایکروسافت برای آموزش سی شارپ هنوز رو 8.1 ام کامل یادبگیرم میپرم رو 10 :)

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour