نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در پست قبل در مورد تعدادی از دستورات جالب در Cortana صحبت کردیم. حال در این مقاله می خواهیم چند دستور کشف نشده دیگر را بررسی کنیم. با ویندوزسنتر همراه باشید.

کورتانا

  • نخوردن به ساعت شلوغی!: دفعه ی بعد که شما در حال رانندگی در سطح شهر بودید, از کورتانا بپرسید: وضعیت ترافیک در مسیر منتهی به خانه چگونه است؟ ( یا هر چیز دیگری که در ذهن دارید ) و او به شما اطلاعاتی مبنی بر مسیر هایی که شلوغ است و ممکن است در آنها به ترافیک بخورید, می دهد. همچنین فراموش نکنید که شما می توانید از کورتانا در مورد مسیر رسیدن به نقطه ای مشخص که آدرس آنرا نمی دانید, بپرسید.

cortana-traffic-screen-01

  • بسیار تاثیر پذیر و احساساتی: دفعه بعد که همراه با دوستانتان در حال تقلید یک شخصیت معروف بودید, به کورتانا بگویید که: یک تصور بکن. شما از نتیحه ای که نشان خواهد داد, شگفت زده خواهید شد!

cortana-impression-screen-01

  • سنگ, کاغذ, قیچی: کورتانا عاشق رقابت است- دفعه بعد که نیاز به انتخاب یک برنده داشتید, کافیست به کورتانا بگویید: سنگ, کاغذ, قیچی. او با استفاده از یکی از سه ابزار, با شما یک دست بازی خواهد کرد. پس مطمئن شوید که تصمیم قطعی خود را گرفته اید. ( در ضمن بدانید کورتانا برای فهمیدن رای شما و تقلب کردن در بازی, از دوربین دستگاه استفاده نخواهد کرد! )

cortana-rock-paper-scissors-screen-01

 

  • زمان چیز های بی اهمیت!: آیا شما مخزنی از اطلاعات در مورد فیلم های سینمایی هستید؟ آیا شما دائما در حال تاثیر گذاری بر دوستانتان با ذکر نقل قول های متنوع از شخصیت ها و موضوعات مختلف هستید؟ دفعه بعدی که احساس هوشمند بودن کردید, از کورتانا بخواهید که: بازی مربوط به ویدیو رو اجرا کن. او به شما تعدادی سرنخ و احتمالا پوستر تاری از فیلم می دهد تا شما را در مسیر حدس نام فیلم یاری کند. همچنین شما ممکن است اطلاعات چند فیلم جدید را هم کشف کنید!

cortana-movie-trivia-screen-01

شما چه دستور خاص و مرموزی دوست دارید به cortana بگویید؟ با ویندوزسنتر در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: WindowsCentral

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour