نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همان گونه که میدانید بیلد ۱۰۱۳۶ ویندوز ۱۰موبایل دارای قابلیت های فراوانی بوده است که بسیاری از این قابلیت ها به صورت رسمی توسط خود مایکروسافت معرفی نشده است. همچنین میدانید که با انتشار اولین بیلد ویندور ۱۰ موبایل تاکنون برنامه Battery Saver که بر روی ویندوزفون ۸٫۱ حظور داشته و به کاربران اجازه کنترل فعالیت برنامه ها در پس زمینه را میداد از کار افتاده است و قادر به نمایش لیست برنامه ها در پس زمینه نبوده است.

اما اکنون با منتشر شدن بیلد ۱۰۱۳۶ ویندوز۱۰موبایل، با رفتن به بخش Settings–>System–>Battery Saver و با کلیک بر روی گزینه Battery use، قادر به دیدن همه نرم افزارهای کاربردی که در پس زمینه اجرا شود، خواهید بود. با کلیک کردن روی هر نرم افزار وارد تنظیمات دقیق مربوط به آن خواهید شد، که در آن می توانید انتخاب کنید که برنامه در پس زمینه و یا حتی زمانی که بهینه ساز باتری روشن است، اجرا شود یا خیر.

image_thumb52

همچنین در بخش تنظیمات امنیتی خصوصی Privacy نیز کنترل برنامه در پس زمینه قابل دسترسی می باشد. که از طریق آدرس Settings—>Privacy–>Background apps  در دسترس می باشد. بنابراین یک مکان بیشتر برای کنترل که نرم افزارها در پس زمینه وجود خواهد داشت.

5 Responses

 1. Miladv

  بخشهای مختلف ویندوزفون نیاز به پیشرفت زیادی داره. همین ستینگ رو میشه تغییز داد. مثلا با سوایپ به چپ و راست توی هر صفحه به شاخه ی دیگه ای در ستینگ منتقل شد. نه اینکه دوباره برگردی و یه شاخه دیگه انتخاب کنی.

  پاسخ
  • سعید محمدی

   موافقم ولی ضروری نیست. چون ستینگ رو هر یک هفته یه بار اونم یه بخشی رو شاید کار داشته باشی. جایی نیست که همه ی بخشای کناذ هم رو پشت سر هم نیاز داشته باشی باهاشون کار کنی.

   مثلا بخش تماس و مخاطبین نیازه اینطوری باشه که فعلا شده

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour