نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در  WinHEC 2016، مایکروسافت از جزییات دید خود نسبت به بازی ها در ویندوز 10 و Xbox One پرده برداشت. براساس جزییات منتشر شده، برخی از این بروز رسانی ها در بخش بازی ویندوز 10، با بروز رسانی سالیانه Creators Update خواهد آمد. با ویندوز سنتر همراه باشید.

درایور بازی های استور

مایکروسافت اعلام کرد که استور ویندوز قرار است به گونه ای شود که، درایورهای بازی را برای بازی هایی که از استور ویندوز دانلود می شوند، به همراه آنها در دسترس قرار دهد. اینکار به ویندوز 10 اجازه می دهد که تجربه اجرای بهتری از بازی ها را نسب به نصب درایور های خارج از استور، به کاربران ارائه دهد. اینکار بهبود بسیاری در استور ویندوز نیازمند است، مخصوصا برای زمانی که قرار است کاربران، پس از نصب بازی، بروزرسانی ها را بدون مشکل از استور دانلود کرده و نصب کنند. البته ممکن است، این موضوع به ضرر برخی از کاربران باشد که سیستم آنها با درایورها به مشکل می خورد.

علاوه بر این، در ابتدای امسال، مایکروسافت از سیستم جدید Xbox Wireless در برخی از بخش ها رونمایی کرد. Xbox Wireless در واقع برنامه ایست که به تجهیزات Xbox One اجازه می دهد تا با ویندوز 10 PC بصورت یکپارچه کار کند. در رویداد WinHec اعلام شد که 8 پارتنر مایکروسافت اعلام آمادگی کرده اند که در سال 2017 از Xbox Wireless پشتیبانی می کنند که شامل هدست های Astro, Turtle Beach, و Plantronics می شود.

در این رویداد، مایکروسافت جزییات برخی از دیگر بهبودهای بخش بازی را که قرار است با بروزرسانی سالیانه Creators Update ویندوز 10 بیاید اعلام کرد:

قابلیت پخش بازی ها در ویندوز 10، می تواند بزرگترین ویژگی برای گیمرها باشد که دوست دارند بازی کردن خودشان را بر روی اینترنت استریم کنند. البته این ویژگی در بروزرسانی سالیانه Creators Update در ابتدای 2017 خواهد آمد.

پیوست
منبع: MSPU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour