نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

طبق درخواستی که کاربران ویندوز سنتر داشتند، بر آن شدیم تا جشنواره ایرانسل را معرفی کنیم. ایرانسل در این جشنواره برای مشترکین قدیمی و جدید خود خدمات و تعرفه های زیر را در نظر گرفته است که مشترکین اعتباری و دائمی می توانند از آنها استفاده نمایند. در ادامه شما مشترکین ایرانسلی می توانید آنها را مطالعه و از آنها برای سیم کارت خود فعال نمایید. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

برای شما که ایرانسلی هستید

عیدی «ایرانسل‌من»

همه شما ایرانسلی‌های عزیزی که در فاصله 2 تا 13 فروردین 96 به اپلیکیشن «ایرانسل‌من» وارد شوید، یک بسته اینترنت 7 روزه هدیه می‌گیرید.

  • بسته هدیه، پس از ورود شما به برنامه کاربردی «ایرانسل‌من» برای شما فعال می‌شود.
  • همه مشترکان دائمی و اعتباری امکان استفاده از این هدیه را دارند.
  • پس از پایان مهلت استفاده از بسته هدیه، می‌توانید با ورود به «ایرانسل‌من»، یک بسته هدیه دیگر دریافت کنید.

اعتبار چندکاربره

این ویژگی جدید سرویس «حساب چندکاربره» به شما امکان می‌دهد با خرید شارژ چندکاربره، طبق جدول زیر از 20% اعتبار بیشتر برخوردار شوید و آن را با افراد زیرمجموعه خود به اشتراک بگذارید. بدین ترتیب، هر سرشاخه می‌تواند مبلغی را پرداخت نماید و اعتباری بیش از مبلغ پرداخت شده را در اختیار زیرشاخه‌های خود قرار دهد:

مقدار اعتبار (تومان) قیمت (تومان) مهلت استفاده (روز)
6.000 5.000 5
  • دسترسی به این سرویس از طریق اپلیکیشن «ایرانسل‌من» و یا کد #400* امکان‌پذیر است.
  • از اعتبار خریداری شده، می‌توان برای دسترسی به اینترنت، برقراری تماس یا ارسال پیامک استفاده نمود.
  • سرشاخه هر گروه، امکن تعیین «حد استفاده» برای هر زیرشاخه را به‌صورت مجزا دارد و هر زیرشاخه می‌تواند «میزان مصرف» و «حد استفاده» خود را مشاهده کند.
برای شما که ایرانسلی می شوید

1396 مگابایت اینترنت هدیه

در طول جشنواره نوروز، سیم‌کارت اعتباری یا دائمی بخرید یا به شبکه ایرانسل ترابرد کنید و 1396 مگابایت اینترنت با اعتبار حداکثر 7 روز، هدیه بگیرید!

  • این بسته اینترنت هدیه به کاربران اینترنت نسل 4 ثابت (TD-LTE) تعلق نمی‌گیرد.
  • برای بررسی باقیمانده اعتبار، کد #4444*141* را از خط خود شماره‌گیری کنید..

بسته ترکیبی هدیه با خرید آنلاین شماره‌های طلایی

با خرید آنلاین سیم‌کارت اعتباری یا دائمی از فروشگاه اینترنت ایرانسل و فعال‌سازی آن در طول این جشنواره، یک بسته ترکیبی هدیه بگیرید! این بسته شامل 1000 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 1000 پیامک فارسی ایرانسلی و 1000 مگابایت اینترنت همراه است.

  • بسته ترکیبی هدیه ظرف مدت 72 ساعت پس از فعال‌سازی سیم‌کارت فعال می‌شود و تا 7 روز اعتبار دارد.
  • در طول این جشنواره، شماره‌های طلایی اعتباری با قیمت تخفیفی 15,000 تومان به صورت آنلاین ارائه می‌شوند.

همه به ایرانسل دعوتند!

با پیامک نمودن شماره دوستان و آشنایان خود به 3119 آنها را به ایرانسل دعوت کنید و هدیه بگیرید! کافیست فرد دعوت شده، از طریق وب سایت http://shop.irancell.ir/sim نسبت به خرید سیم‌کارت اقدام کند. در این صورت 500 مگابایت اینترنت همراه یک روزه به شما تعلق می‌گیرد. فرد دعوت شده باید در زمان ثبت‌نام سیم‌کارت ایرانسل، شماره تلفن همراهی که با آن به ایرانسل دعوت شده است را وارد کند.

علاوه بر این، شما می‌توانید دوستان ایرانسلی خود را دعوت کنید تا برنامه کاربردی «ایرانسل‌من» را نصب کنند و به ازای هر ایرانسلی که با دعوت شما این برنامه را نصب کنند، هر دوی شما از یک بسته اینترنت همراه هدیه (با اعتبار یک روز) برخوردار می‌شوید!

نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوز سنتر در مورد این جشنواره چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour