نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت در هفته ی گذشته برای ویندوز 10 موبایل نسخه ی 15031 بیلد حلقه Fast  را ارائه کرد. بیش از یک هفته است که اینسایدر ها منتظر بیلد جدید می باشند و با کمال تاسف باید اعلام کنیم که حداقل این هفته نباید منتظر بیلد جدید باشید و خبری از بیلد نیست.

دونا سارکر مدیر بخش اینسایدر تایید کرده است که این هفته خبری از بیلد نیست. او همیشه برای تاخیر در ارائه بیلد دلیل محکمی دارد.

در توییتی دونا سارکر اعلام کرده است که در حال حاضر تیم اینسایدر مشغول تریاژ بیلد Bug Bash فوریه یعنی این ماه می باشند. اون همچنین اشاره ای به کنفراس IT Pro مایکوسافت در سال 2017 میلادی کرد. او همچنین اعلامکرده است که قرار است بیلدی برای بیزنس من ها بیاید!

انتظار می رود  که مایکروسافت در ماه آوریل بروزرسانی بیلد Creators را ارائه دهد تا قدرت ویندوز 10 را چند برابر کند. بعد از بروزرسانی سالگرد بروزرسانی Creators مملو است از قابلیت های جدید و بهبود اجرا که ویندوز 10 را بسیار جذاب تر می کند. البته حواستان باشد که قبل از آن بیلد سالگرد را دریافت کرده باشید. پیش تر در پست: ((زمان ارائه دومین بروزرسانی ویندوز 10 کیرییتورز باگ بش توسط مایکروسافت اعلام شد)) در مورد این موضع به شما عزیزان خبر داده ایم.

بیلد پیش نمایش ویندوز 10 بعدی بیشتر بر روی رفع اشکال و بهبود اجرا در ابزارها متمرکز است.

نظر شما ویندوز سنتری ها در این باره چیست آیا بیلد هایی جدید رشد قابل توجهی خواهد داشت و یا این اعلانات بیشتر جنبه ی تبلیغات برای مایکروسافت دارد؟

 

 

 

پیوست
منبع: windowslatest

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour