نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، از صبح روز ۲۷ خرداد ۹۴ نیروهای انتظامی و دادگستری مازندران در مقابل مجتمع تجاری الماس شهر واقع در جاده دریای فرح‎آباد این شهرستان مستقر شدند و اقدام به اجرای حکم تخریب این مجتمع تجاری کردند. ساختمان تجاری گردشگری الماس شهر ساری که در جاده فرح آباد ( جاده دریا ساری ) قرار دارد به علت عدم رعایت ضوابط ساختمان ( ساخت و ساز غیر مجاز ) و کاربری غیر مجاز با حکم دادگاهدر دست تخریب  می باشد.

نیروهای انتظامی و دادگستری مازندران در مقابل مجتمع تجاری الماس شهر واقع در جاده دریای فرح‎آباد این شهرستان مستقر شدند و اقدام به اجرای حکم تخریب این مجتمع تجاری کردند.

تجمع شهروندان و خریداران مغازه‎های مجتمع تجاری الماس شهر روبه‌روی این مجتمع باعث ترافیک نیمه‌سنگینی در این جاده شد.

مجتمع تجاری الماس شهر در کیلومتر شش جاده دریا قرار دارد که بیش از شش سال در حال فعالیت ساخت‎وساز است.

به گفته یکی از حاضران این تجمع، مجتمع تجاری الماس شهر دارای مجوز تغییر کاربری نیست و چندین مرتبه از سوی سازمان‎های مختلف به آن اخطاریه داده شده است.

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2015/06/55817fb76bb0c.jpg

خریداران مغازه‎های مجتمع تجاری الماس شهر با تجمع مقابل این مجتمع خواستار تعیین و تکلیف مبالغ سرمایه‌گذاری‌شده خود در این مجتمع هستند اما پاسخی از سوی مسئولان این پروژه به آنها داده نشد.

یکی از خریداران مغازه در مجتمع تجاری الماس شهر به خبرنگار فارس گفت: ۱۰ سال در یک مغازه شاگردی کردم و ۵۰ میلیون تومان اندوخته خود را از پنج سال قبل در این مجتمع سرمایه‌گذاری کردم اما امروز باید شاهد تخریب آن باشیم.

دیگر شهروند ساری که خود را یکی از سرمایه‌گذاران این مجتمع تجاری معرفی کرد، افزود: مجتمع تجاری الماس شهر حدود چند سال در حال ساخت‌وساز است که تاکنون جلوی آن را نگرفتند اما امروز که به پایان کار نزدیک است، باید تخریب شود.

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2015/06/55817f971a2e1.jpg

سردار مسعود جعفری‌نسب با حضور در جمع تجمع‌کنندگان مقابل مجتمع تجاری الماس شهر، اظهار کرد: طی چندسال اخیر اخطاریه دادگاه برای توقف ساخت این مجتمع تجاری به مسئولان آن داده شده که مورد توجه آنها قرار نگرفت و به ساخت‌وساز غیرقانونی خود ادامه دادند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی اگر حکم را اجرا نکند، از نظر مردم ناکارآمد تلقی می‌شود، اضافه کرد: دستگاه انتظامی در حال انجام وظیفه برای تخریب این مجتمع تجاری بر اساس حکم دادگاه است.

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2015/06/image-15.jpg

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه اگر تمام مردم ساری مقابل این مجتمع تجمع کنند، حکم تخریب آن باید اجرا شود، ادامه داد: از صبح امروز دفتر کار و تمامی سیستم‌های اداری داخل مجتمع تخریب و وسایل آن به خارج از مجتمع انتقال داده شد.

این مسئول با بیان اینکه این افراد به‎صورت غیرقانونی اقدام به ساخت‌وساز این مجتمع تجاری کردند، تصریح کرد: آنها با کلاه‌برداری میلیاردی با احساسات و عواطف مردم بازی کردند.

http://www.khazarnama.ir/wp-content/uploads/2015/06/image-81.jpg

جعفری‌نسب خاطرنشان کرد: وقتی یک نفر در نقطه‌ای از شهر ۱۰۰ متر ساختمان غیرمجاز می‌سازد و ما با حکم دادگاه آن را تخریب می‌کنیم، حالا نیز باید این مجتمع غیرمجاز با چندهزار متر زیربنا تخریب شود تا عدالت اجرا شود.

وی بر پیگیری حق‌وحقوق مردم از مسیر قانونی تأکید کرد و گفت: با تجمع هیچ یک از مسائل رفع نمی‌شود و باید از مسیر قانون به این‌گونه تخلفات رسیدگی شود.

به گزارش فارس، یک قسمت از ورودی مجتمع تجاری الماس شهر در مقابل ازدحام جمعیت و خریداران مغازه مجتمع تجاری الماس شهر با بولدزر تخریب شد.

3 Responses

 1. farbod

  اگه میخواستن جلوشو بگیرن باید از اول این کارو میکردن نه الان
  وقتی *** همین میشه

  پاسخ
  • miliphone

   سیرشون نکردن داداش، اکه سیبیلشونو چرب میکردن اونا هم ساختمونو ویران نمیکردن!

   پاسخ
 2. Revolted

  من دانشگاهم تو همون جاده دریاست . هرروز از جلوش رد میشدم واقعا ساختمون خوبی بود از لحاظ تجاری حیف بی تدبیری مسئولا

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour