نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت این روزها با انتقادهای فزاینده ای مواجه است، زیرا با دستکاری پیام تبلیغاتی مهاجرت به ویندوز ۱۰ کاری کرده که بسیاری از کاربران ناخواسته این سیستم عامل را نصب کنند. به نقل از بی بی سی، در پیام یاد شده به جای تشویق کاربران به مهاجرت به ویندوز 10 زمانی برای بارگذاری ویندوز یاد شده مشخص شده و در صورتی که کاربران پنجره یاد شده را بدون مطالعه متن نوشته شده ببندند فرایند بارگذاری ویندوز در زمان اعلام شده شروع می شود. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

فشردن علامت ضربدر قرمز در پنجره های ویندوز از سال ها قبل به معنای لغو عملیات در حال انجام بوده، اما حالا مایکروسافت با سوءاستفاده از این پیش فرض ذهنی کاربران آنها را به نصب اجباری ویندوز 10 وادار کرده است.

مایکروسافت پس از تشدید حملات اعلام کرده کاربران می توانند به طور دستی بارگذاری برنامه ریزی شده ویندوز 10 را لغو کنند، ولی این اعلام هم از حجم انتقادات نکاسته است. کارشناسان مختلف این اقدام مایکروسافت را حقه ای توصیف کرده و برخی هم می گویند این کار یادآور روش هایی است که برخی هکرها و ویروس نویسان از آن برای نفوذ بدافزارها و کدهای مخرب استفاده می کنند.


نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

4 Responses

 1. ali

  سلام آقا این قالب جدید سایتتون که خیلی باحال بود اصلا آدمو جذب میکرد
  چرا برگشتین دوباره به قالب قبلی؟؟ :-? :-?

  پاسخ
  • محمدرضا

   مشخصا داره از سایت رقیب میاد اینجا !!!

   اصلا هم خوب نبود باز این بهتره

   پاسخ
  • ali

   هرکی سلیقه ی خودشو داره و اصولا باید به سلیقه ها احترام گذاشت.
   یک چیز هرچقدر هم خوب باشه بالاخره بعد از یه مدت طولانی دل آدمو میزنه و باید تغییر کنه. قالب جدید سایت خیلی منحصر به فرد بود و هیچ تقلیدی تو طراحیش نبود و این خیلی زیباترش میکرد.
   در پاسخ به اینکه میگین از سایت رقیب میام من از زمان انجمن دو سال پیش از کاربرای این سایتم و خیلی خوشحال میشم رشدشو ببینم نه عقبگردشو .

   پاسخ
 2. ali

  هدف وسیله و توجیه نمیکنه مثل اینکه مایکی به هر قیمتی میخواد آمار وین ۱۰ ببره بالا از از نو ماکیاولیش ?

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour