نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شایعات نشان می‌دهد که سامسونگ در گوشی گلکسی اس 8 با نادیده‌گرفتن مدل مجهز به نمایشگر تخت، آن‌را در یک مدل با صفحه‌نمایش لبه منحنی عرضه خواهد کرد. با این‌حال، تحلیلگران با تصمیم سامسونگ برای کنارگذاشتن مدل مجهز به صفحه‌نمایش تخت از گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار آینده خود، چندان موافق نیستند. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ویندوزسنتر، همراه باشید.

اگر شایعات پیرامون گلکسی اس 8 سامسونگ صحت داشته باشد، آن‌طور که ادعای تحلیلگران نشان می‌دهد؛ عرضه آن تنها در یک مدل با صفحه‌نمایش لبه منحنی دوگانه، استراتژی کاملاً اشتباهی است و این موضوع، می‌تواند فروش محصولات سامسونگ را دستخوش تغییر نماید.

در واقع، تحلیل‌گران مدعی هستند که در حال‌حاضر، عدم‌عرضه نسخه مجهز به صفحه‌نمایش تخت گوشی‌های آینده سامسونگ، برای این سازنده، بسیار زود است؛ حداقل، اکنون که کاربران به گوشی‌های مجهز به صفحه‌نمایش تخت علاقه بیشتری نشان می‌دهند، می‌توان صحت این ادعا را منطقی دانست.

در همین رابطه، یک تحلیل‌گر کره‌ای اعلام کرده است که “به‌نظر می‌رسد تقاضا برای گوشی‌های مجهز به صفحه‌نمایش لبه منحنی دوگانه، چندان بالا نباشد زیرا برخی از کاربران، با خرید یک محصول مجهز به صفحه‌نمایش لبه منحنی، احساس خوبی ندارند و فکر می‌کنند که به اشتباه، ممکن است لبه‌های صفحه‌نمایش را لمس نمایند. علاوه‌براین، (در رابطه با گوشی‌های هوشمند مجهز به صفحه‌نمایش بدون حاشیه) باید گفت که مزایای استفاده از یک صفحه‌نمایش بدون حاشیه در گوشی‌های هوشمند در مقایسه با تلویزیون‌های خانگی، به‌نظر نمی‌رسد که چندان بیشتر باشد.”

یک تحلیل‌گر دیگر، مدعی شده است که گوشی‌های هوشمند مجهز به صفحه‌نمایش قابل‌انعطاف، آن چیزی است که سامسونگ به منظور افزایش بهره‌وری از محصولات خود به آن احتیاج دارد. در همین رابطه، پیش‌تر در ویندوزسنتر خواندید که شرکت سامسونگ، به زودی از دو مدل گوشی هوشمند با صفحه‌نمایش تاشو رونمایی خواهد کرد و البته، عرضه آن‌ها در ابتدا، تنها به چند نسخه محدود خواهد بود.

در صورتی‌که فروش مدل اول از گوشی‌های تاشو آینده سامسونگ، چندان موفقیت‌آمیز نباشد؛ سامسونگ، مدل دیگری از گوشی‌های هوشمند قابل‌انعطاف خود را پس از نزدیک به یک سال در 2018 معرفی خواهد کرد. بنابر شایعات، مدل اول به دو صفحه‌نمایش تخت مجهز شده است که به منظور افزایش کارآیی آن، یک لولا در وسط این دو صفحه‌نمایش جای گرفته.

مدل دیگر نیز، به یک پنل اولد قابل انعطاف مجهز خواهد بود و به راحتی، خم می‌شود. در صورتی‌که استقبال از گوشی‌های تاشوی سامسونگ خوب باشد، این سازنده، به فکر تولید انبوه آن خواهد افتاد و گوشی‌های هوشمند تاشوی خود را از حالت مفهومی‌بودن، خارج می‌کند. با این‌حال، واکنش کاربران تنها عاملی خواهد بود که روند عرضه گوشی‌های هوشمند کنونی را می‌تواند تغییر دهد؛ در صورتی‌که کاربران به محصولات تاشو روی خوش نشان ندهند، احتمال می‌دهیم که تا چند سال آینده، رویکرد سازندگان در بازار گوشی‌های هوشمند به عرضه محصولاتی با صفحه‌نمایش لبه منحنی و یا معرفی محصولات با صفحه‌نمایش بدون حاشیه و عرضه آن‌ به صورت انبوه، محدود شود.

پیوست
منبع: Ubergizmo

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour