نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت «ال جی» قرار است در گوشی های خود فناوری بکار ببرد تا نیازی به تعبیه دکمه اسکنر اثر انگشت نباشد. شرکت کره ای «ال جی» اعلام کرد در گوشی های نسل جدید خود دکمه فناوری اسکنر اثر انگشت را حذف خواهد کرد. فناوری اسکنر اثرانگشت در میان گوشی های هوشمند پیشرفته بعنوان یک معیار قابل توجه محسوب می شود که دکمه آن در قسمت جلو یا عقب گوشی طراحی می شود. برای بررسی بیشتر با سایت ویندوز سنتر همراه باشید.

شرکت «ال جی» بمنظور پیشی گرفتن از رقبای خود صفحه نمایشگر پیشرفته ای را طراحی کرده که در آن فناوری اسکنر اثر انگشت نیازی به داشتن دکمه ندارد که این امر می تواند به زیباتر شدن گوشی کمک کند. در واقع قرار است دکمه اسکنر در صفحه نمایش ادغام شود.

شرکت ال جی اعلام کرد این کار با موفقیت به پایان رسیده و دکمه اسکنر اثر انگشت که به ضخامت ۰.۳ میلیمتر است حذف شده و با گذاشتن نوک انگشت بر روی قسمتی از صفحه، تشخیص صورت می گیرد.


نظر شما کاربران عزیز در مورد این موضوع چیست؟

3 Responses

 1. meys4am

  دوستان من نیاز شدیدی به دارمproject screen اما هرکاری میکنم وقتی گوشی وصل میکنم اون درخواست اجازه و اینکه رو مانیتور PCچیزی نمیاد

  من اورژانسی کار دارم یکی کم کنه لطفا :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-(( :-((

  پاسخ
  • ابی

   توی تنظیمات display گزینه ای هست در انتها با نام try to fix wireless display connection بزنید بعد چک کنید.

   پاسخ
 2. misaq

  سلام دوستان خسته نباشید
  مثیکه گروه تلگرام ویندوز سنتر غیر فعال شده برا همین سوالمو اینجا میپرسم ببخشید دیگه
  دوستان من نت سیم کارتم چرا روشن نمیشه ؟ داده تلفن رو روشن میکنم به ظاهر روشنه ولی لوگویه اچ پلاس یا چیز دیگه ای بالای صفحه ظاهر نمیشه در ضمن تنظیمات نقطه دستیابی هم باز نمیشه نه از تو ستینگ نه از طریق استور گوشی ۹۲۰ بیلد ویندوز تن ۲۱۸
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour