نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

پس از اینکه حتی بازیگران جوان ترمیناتور جنسیس نیز تصمیم گرفتند باید از این سری فیلم‌ها خداحافظی کنند، همه فکر می‌کردند که کار ترمیناتور به اتمام رسیده است. اما ترمیناتور 6 روی پرده‌ی سینما خواهد آمد و این بار همه را سورپرایز خواهد کرد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

ترمیناتور 6

کارگردان ترمیناتور 1 و 2 یعنی جیمز کامرون (James Cameron) برای ساخت فیلم ششم این مجموعه دست به کار خواهد شد. او در اولین اقدام خود اعلام کرده است که می‌خواهد تیم میلر (Tim Miller) کارگردان فیلم ددپول کارگردانی ترمیناتور جدید را بر عهده بگیرد.

اگر کاملاً ترمیناتور جنسیس که فیلم پنجم از این مجموعه بود را فراموش کرده‌اید، کسی شما را سرزنش نخواهد کرد. این فیلم در سال 2015 منتشر و خیلی زود محو شد. ترمیناتور جنسیس منتقدین زیادی داشت و حتی در باکس آفیس هم به موفقیت چندانی دست نیافت. همه‌ی این اتفاقات در حالی افتاد که این فیلم قرار بود آغازی بر یک سه‌گانه‌ی جدید باشد و پایان‌بندی جذابی داشت که قرار بود تماشاگر را برای دیدن فیلم بعدی مشتاق کند.

و حالا جیمز کامرون باید دوباره قدم به صحنه بگذارد تا امیدهای همه‌ی طرفداران ترمیناتور دوباره زنده شود. او نظر مثبتی راجع به جنسیس داشت اما کامرون پس از ساخت فیلم دوم ترمیناتور (بهترین فیلم این مجموعه از نظر تماشاگران و بسیاری از منتقدین) دیگر به‌صورت مستقیم در ساخت فیلم‌های بعدی این مجموعه نقش نداشته است. با این حال به گزارش خبرگزاری ددلاین، کامرون در سال 2019 امتیاز ساخت فیلم‌های ترمیناتور را باز پس خواهد گرفت و به‌صورت مستقیم در تولید فیلم ترمیناتور 6 نقش خواهد داشت.

نقش وی در این فیلم هنوز مشخص نیست اما مطمئن باشید کامرون ترمیناتور 6 را کارگردانی نخواهد کرد. هر چه باشد او چهار آواتار دیگر را در برنامه‌ی کاری‌اش گنجانده است! به هر حال کامرون می‌خواهد تیم میلر، کارگردانی که پارسال همه را با ددپول شگفت‌زده کرد کارگردان ترمیناتور 6 باشد.

این فیلم یک بازسازی مجدد، یک ادامه‌ی قابل قبول یا ادامه‌ای بر فیلم ترمیناتور 2 خواهد بود و همه اتفاقات بعد از آن فیلم را رد خواهد کرد؟ هنوز چیزی مشخص نیست. در حال حاضر تنها به یک خانه‌ی پوشالی دل بسته‌ایم. کامرون ممکن است بیشتر حواسش به ساخت آواتارهای بعدی پرت شود. میلر امکان دارد این پیشنهاد را مؤدبانه رد کند. سرمایه‌گذاران ممکن است به فروش دو فیلم ترمیناتور قبلی نگاه کرده و تصمیم بگیرند پول خود را جای دیگری سرمایه‌گذاری کنند. حتی مشخص نیست آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) بتواند دوباره در نقش خود ظاهر شود. با همه‌ی این تفاسیر کسی چه می‌داند قرار است چه اتفاقی بیافتد؟

آخرین باری که دو فیلم اول ترمیناتور را دیدید چه زمانی بود؟ آن دو فیلم شاهکار بودند. دو مورد از بهترین فیلم‌های علمی تخیلی که تا به حال ساخته شده‌اند. من که هیچ‌وقت از آن‌ها خسته نمی‌شوم چرا که آن‌ها واقعاً بی‌نقص هستند. اگر کامرون فکر می‌کند داستان ناگفته‌ای باقی مانده و می‌خواهد خودش برای روایت این قصه پا پیش بگذارد، پس صبر می‌کنیم و منتظر ترمیناتور 6 می‌مانیم.

پیوست

2 Responses

  1. شهاب

    ممن طرفدار پرو پا قرص ترمیناتور ۲هستم اما اگر مثل ۵نا امید کننده باشه،ویا زیادی جلوه های ویژه کامپوتری جای صحنه های پر خرج اکشن رو گرفته باشه سمتش نمیرم

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour