نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بزرگترین ضعف گوشی های Lumia 950 و Lumia 950 xl کاور پشتی این دستگاه ها می باشد که رنگ های سیاه و سفید ویژگی اصلی طراحی آن است و دقیقا محلی است که تیم طراحی مایکروسافت زمین خورد! در ادامه با ویندوز سنتر همراه باشید.

این نظریه وجود دارد که کاور پشتی به راحتی قابل تعویض است و با کاور های کیفیت بالا و زیبای Mozo می توان مورد را اصلاح کرد.

این ویدیو به بررسی قاب پشتی چرم قهوه ای رنگ 48.50 Euro Mozo می پردازد. که از نظر بسیاری یکی از محبوب ترین و مشهورترین کاور ها می باشد.

این کاور پشتی از دو شارژ وایرلس Qi و PMA پشتیبانی می کند و به صورت فالکون زیبایی و شیک بودن دستگاه را بسیار بهود می بخشد. کاور پشتی چرمی می تواند حس بهتر و شیک تر و قابل قبول تری را به کاربر القا کند.

در ادامه شما را به تماشای ویدیو  جعبه گشایی و بررسی کاور Mozo برای Lumia 950 دعوت می نماییم:

نظر شما همراهان ویندوز سنتر درباره این کاور پشتی چیست؟ آیا کاور چرمی Mozo را با کاور پشتی پلاستیکی گوشی خود تعویض می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5 Responses

 1. mOhammad

  خدایی از ساری تک درخواست میکنیم لومیاهای جدید رو با تمام تجهیزاتش مثل این بک کاور زیبا رو هر چه سریع تر بیارن!! ??????????

  پاسخ
 2. nima hp

  qabesh kheyli shike makhosas kasaii mese mane ke kheyli be tarahi goshi ahmiat midan .shahkhsan ba pelastik hal nmikonam bishtar dos darim felez ya shishe bashe vali in charm ke to G4 estefade shod ba inke keyfiat khobi nadash o zod kharab mishod vali kheyli khoshgel bod in qabaye 950xl ke dg foqoladean :-D :laugh:

  پاسخ
 3. M-44

  مبارک شماهایی که پولشو دارین و میخرین حالا چه با قاب چرم چه بدون قاب چرم :cry: :-( :-(( :sarcasm:

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour