نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در اوایل دیروز لنوو تبلیغی را منتشر کرد که حاوی یک خبر بود. به گفته این سازنده، یک میلیون واحد از سری موتو Z در سراسر جهان فروخته شده است. با ویندوز سنتر همراه باشید.

لنوو موتورولا موتو Z

فروش نسبتا بالای این گوشی مسلما در فروش لوازم جانبی آن نیز تاثیر به سزایی دارد. این لوازم شامل، Hasselblad True Zoom به قیمت 299.99 دلار، که ده برابر زوم اپتیکال و فلاش زنون برای دوربین این گوشی به ارمغان می آورد. اسپیکر ماژولار JBL SoundBoost به قیمت 79.99 دلار که صدای خروجی از بلندگوهای دستگاه را افزایش چشم گیری می دهد و پروژکتور موتو Insta-Share به قیمت 299.99 که می تواند فیلم ها و ویدئوهای ضبط شده با دوربین گوشی را بر روی دیوار و یا دیگر سطوح مسطح نشان دهد.

علاوه بر آن چه گفته شد، لوازم دیگری نیز برای افزایش عمر باتری تا 22 ساعت، قاب های چرمی یا چوبی برای تغییر ظاهر گوشی و سفاشی سازی موتو زد وجود دارد.

گوشی های موجود در خط تولید موتو زد شامل موتورولا موتو زد، موتورولا موتو زد فورس و موتورولا مو زد پلی می شود. علاوه بر این، اپراتور ویزیون هم دارای مدل های انحصاری خود است که این مدل ها به نام های Motorola Moto Z Droid، Motorola Moto Z Force و Motorola Moto Z Play Droid شناخته می شوند. تمامی این مدل ها در ماه سپتامبر رونمایی شدند.

به نظر با فروش یک میلیون واحد از سری گوشی های موتو زد تاکنون، و نیز در پیش بودن فصل تعطیلات و خرید بیشتر، موتورولا و لنوو از نتجیه کار خوشحال هستند.

به هر حال هر تلاشی نتیجه خود را می دهد و لنوو و موتورولا هم مزد زحمات خود را گرفته اند. باید بدانید که عرضه سه گوشی از یک سری کار آسانی نیست و سخت تر آن است که بتوانید یک میلیون از آن را بفروشید.

حالا لنوو امیدوار است با استقبالی که کاربران از این گوشی ها کردند، جایگاه بهتری در دنیای اسمارت فون ها داشته باشد. البته باید بگوییم که فروش یک میلیون گوشی تعداد زیادی نیست، اما برای لنوو یک پیروزی محسوب می شود.

پیوست
منبع: phonearena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour