نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

سال گذشته کمپانی مایکروسافت تغییراتی را در قیمت گذاری برای مشتریان خرید نرم افزار سازمانی و خدمات Cloud در واحد پول پوند انگلیس اعلام کرد. این کمپانی اظهار داشت که قیمت نرم افزار سازمانی و خدمات Cloud در منطقه ی EU/EFTA (اتحادیه اروپا / انجمن تجارت آزاد اروپا) در واحد پول پوند انگلیس افزایش پیدا خواهد کرد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

توقف توسعه مرکز داده انگلستان

اوون لارتر مدیر امور دولتی مایکروسافت در منطقه انگلستان طی مصاحبه ای اعلام کرد که در حال حاضر کمپانی مایکروسافت ممکن است که طرح های توسعه ی مرکز داده (دیتاسنتر) خود در این منطقه را به دلیل تعرفه ی بالای مالیات در واردات، متوقف سازد.

وی گفت:

ما واقعا مشتاق به اجتناب از تعرفه واردات در هر سخت افزاری هستیم. به طور مثال به موضوع مرکز داده باز‌گردیم، ما به دنبال ساخت مراکز داده در یک فرصت خوب در انگلستان هستیم چرا که این مارکت بسیار فعال است. اگر به طور ناگهانی تعرفه ها و واردات عظیمی در رک های شبکه از جانب چین یا اروپای شرقی (که بسیاری از آن ها در این مناطق مونتاژ می شوند) شکل بگیرد، ممکن اس تغییراتی در تصمیمات سرمایه گذاری مان به وجود آید و حتی شاید ما مراکز داده ی خود را در سرتاسر کشور های دیگر اروپایی بسازیم.

عدم گسترش مراکز داده در بریتانیا تاثیری در طرح های توسعه Azure مایکروسافت نخواهد گذاشت چرا که آن ها هم اکنون این مراکز داده را در کشورهایی مثل اتریش، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند و هلند در اختیار دارند. مایکروسافت می تواند در هر یک از این مراکز داده به مشتریان Azure خود در انگلستان، خدمت رسانی کند.

پیوست
منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour