نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بعد از توافق دو غول اینترنتی در ماه سپتامبر برای کنار گذاشتن تمام پرونده‌های نقض حقوق اختراع، این بار مایکروسافت و گوگل توافق کرده‌اند تا تمام شکایت‌های مربوط به عدم رعایت قوانین و آئین‌نامه‌های مختلف را لغو کنند.

به گفته‌ی سخن‌گوی شرکت مایکروسافت «با توجه به تغییر اولویت‌های حقوقی‌مان، تصمیم گرفته‌ایم که تمام شکایت‌های مربوط به عدم رعایت آئین‌نامه‌ها را لغو کنیم. قطعا رقابت‌مان با گوگل بر سر بازار و مشتریان را ادامه خواهیم داد».

همتای او در مایکروسافت نیز گفت «این دو شرکت دوست دارند که براساس کیفیت محصولات و شایستگی‌شان رقابت کنند، نه در دادگاه‌ها و جنگ‌های حقوقی».

توافق قبلی باعث خروج 18 پرونده‌ی مختلف از دادگاه‌های آمریکا و آلمان شده بود. انتظار می‌رود که این توافق نیز اثری مشابه داشته باشد.

پیش از این، گوگل در آمریکا متهم شده بود که با استفاده‌ی ناعادلانه از سیستم اندروید خودش برای به دست آوردن تبلیغات بیش‌تر استفاده می‌کند. در اروپا نیز، گوگل به دستکاری نتایج موتور جستجو به منظور افزایش استفاده از سرویس‌های خریدش متهم است که هم به فروشندگان و هم به رقبای تجاری ضربه می‌زند. انتظار می‌رود که هردوی این پرونده‌ها در کنار چندین پرونده‌ی دیگر، از دادگاه‌های آمریکا و اروپا خارج شوند.

One Response

  1. امیر

    فکر کنم آقاب محاجری میانجیگری کرد. آقا دمت گرم اینم حل شد :kissing:

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour