نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت اپل در سال آینده، گوشی‌های هوشمند آیفون را با تغییرات قابل‌توجه به بازار عرضه خواهد کرد و یکی از تغییراتی که گفته می‌شود در آیفون‌های 2017 اعمال خواهد شد، شایعه استفاده از صفحه‌نمایش OLED در آیفون‌های بعدی است. با این‌حال و برخلاف شایعات پیشین، یک تحلیل‌گر پیش‌بینی کرده است که آیفون‌های آینده شرکت اپل در سه مدل ارائه می‌شود و یک مدل به صفحه‌نمایش OLED مجهز شده است. برای جزئیات بیشتر، همراه ویندوزسنتر باشید.

شرکت اپل در سال آینده، سه مدل آیفون به بازار عرضه خواهد کرد که یک مدل با صفحه‌نمایش OLED همراه است

بنابر تحلیل تازه ارائه‌شده، آیفون‌های 2017 در سه مدل به بازار عرضه خواهد شد و یک مدل به صفحه‌نمایش 4.7 اینچی مجهز شده و مدل دیگر با صفحه‌نمایش 5.5 اینچی در دو نسخه با پنل LCD و OLED، معرفی می‌شود.

استفاده از پنل OLED در یک مدل از آیفون 5.5 اینچی 2017 شرکت اپل، احتمالاً باعث خواهد شد تا شرکت سازنده، این مدل را با قیمت بیشتری در مقایسه با مدل دیگر به بازار عرضه نماید و بنابر پیش‌بینی‌ها، این مدل با قیمتی بیش‌تر از 1000 دلار در دسترس قرار می‌گیرد.

iphone-8-concept-15

البته، یک موضوع در اینجا مطرح است و آن، توجه شرکت اپل به تغییراتی است که دیگر سازندگان در گوشی‌های هوشمند خود اعمال می‌کنند. به همین جهت، بسیار بعید است که آیفون‌های آینده شرکت اپل در دو مدل 4.7 اینچی و 5.5 اینچی عرضه شود و شایعات قبلی مطابق عرضه آیفون 8 در دو مدل با صفحه‌نمایش 5 اینچی و 5.5 اینچی منطقی‌تر به‌نظر می‌رسد.

در کنار این موضوع، توجه داشته باشید که در صورت عرضه آیفون‌های جدید مطابق با سنت گذشته اپل، این محصولات نخواهند توانست با محصولات رده‌بالا و پرچم‌دار سازندگان دیگر بازار رقابت نمایند زیرا امروزه، استفاده از صفحه‌نمایش بزرگ‌تر از 5 اینچ به یک ویژگی کاملاً مشابه در تمامی گوشی‌های پرچم‌دار مبدل شده است و آیفون‌های شرکت اپل، تنها محصولاتی هستند که با استفاده از نام یک محصول پرچم‌دار، هم‌چنان از صفحه‌نمایش 4.7 اینچی استفاده می‌کنند.

تنها نسخه پلاس آیفون‌های آینده شرکت اپل با دوربین دوگانه به بازار عرضه می‌شود

هم‌چنین، به‌نظر می‌رسد که مدل “معمولی” آیفون 8 به دوربین دوگانه مجهز نخواهد شد و شرکت اپل، تصمیم دارد تا ویژگی “دوربین دوگانه” را به‌عنوان یک قابلیت مخصوص و رده‌بالا برای مدل “پلاس” حفظ نماید که به احتمال زیاد، این شایعه صحت دارد.

جدا از این تغییرات، آیفون‌های 2017 شرکت اپل با “پشتیبانی از قابلیت شارژ بی‌سیم” به بازار عرضه خواهد شد که در مقایسه با فناوری که امروز در گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود، متفاوت است زیرا آیفون شما در فاصله بیش‌تری در مقایسه با قابلیت به‌ کار گرفته‌شده در گوشی‌های هوشمند دیگر، می‌تواند به صورت بی‌سیم شارژ شود. درباره شایعات منتشرشده، چه دیدگاهی دارید؟

پیوست

منبع: softpedia

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour