دستیابی به تناسب‌ اندام مناسب با استفاده از اپلیکیشن‌ های مختلف

دستیابی به تناسب‌ اندام مناسب با استفاده از اپلیکیشن‌ های مختلف

آیا به دنبال یک برنامه غذایی سالم و یا ورزش بدون عضویت در یک باشگاه ورزشی هستید؟ مشکلی نیست. با ویندوزسنتر همراه باشید تا با اپلیکیشن هایی شما را راهنمایی کنیم.

شاید چند برنامه تناسب‌ اندام مختلف را امتحان کرده‌اید؛ اما نتوانستید به آن نتیجه دل خواهتان است، دست پیدا کنید چون آن‌ ها دقیقا برای شما ارائه نشده‌ اند و شاید بهتر باشد که این برنامه‌ ها را کنار بگذارید.

به همین دلیل ما یک دسته اپلیکیشن مختلف و مناسب را برای شما آماده کرده‌ ایم که شما را در رسیدن به تناسب‌ اندام دل خواهتان یاری می‌ کند. خواه هدف شما دویدن در یک مسابقه ماراتن باشد یا انجام ورزش کراس فیت. با این اپلیکیشن‌ ها دیگر بهانه‌ ای برای نداشتن اندام مناسب، نخواهید داشت.

MyFitnessPal

1

اپلیکیشن MyFitnessPal (اندروید و iOS) یک برنامه رایگان است که با ورود به سیستم غذایی این اپلیکیشن می‌ توانید میزان کالری بدن خود را چک کنید و از میزان درشت مغذی‌ ها (شامل کربوهیدرات‌ ها، چربی‌ ها و پروتئین‌ ها) و ریزمغذی‌ ها همانند سدیم، کلسترول، شکر و آهن بدن خود نیز مطلع شوید. می‌ توانید با توجه به نیازتان این برنامه را سفارشی‌ سازی کنید، بنابراین برنامه MyFitnessPal یک برنامه عالی برای کاهش کالری بدن است. این برنامه یک پایگاه داده جامع هم درباره ویژگی‌ های انواع مواد غذایی دارد.

علاوه بر این، اپلیکشن‌ های دیگری هم وجود دارند که به شما کمک خواهد کرد تا به برنامه غذایی مناسب خود دست پیدا کنید.

I Heart Veggies

2

اپلیکیشن I Heart Veggies سعی می‌ کند شما را وادار به خوردن سبزی کند و میزان مصرف سبزی‌ های شما کنترل می‌ کند. این اپلیکیشن تحت سیستم‌ عامل‌ های اندروید و iOS اجرا می‌ شود و قیمت آن در حدود 0.99 دلار آمریکا، 0.79 پوند انگلیس و 1.49 دلار استرالیا است.

7Day Sugar-Free Detox

3

اپلیکیشن 7Day Sugar-Free Detox برنامه‌ ای است که تحت سیستم‌ عامل iOS اجرا می‌ شود و میزان مصرف قند شما را در طول هفته زیر نظر دارد تا هفته‌ ای بدون مصرف مواد قندی را سپری کنید (یا مصرف کمتری داشته باشید). هم چنین این اپلیکیشن شما را در رسیدن به این هدف یاری می‌ کند، به‌ طوری‌ که برای شما دستورالعمل‌، لیست خرید و برنامه‌ های غذایی روزانه‌ ای را برای شما طراحی کرده و به شما برای داشتن زندگی سالم‌ تر کمک می‌ کند. قیمت این برنامه در حدود 0.99 دلار آمریکا، 0.79 پوند انگلیس و 0.99 دلار استرالیا است.

Pic Healthy

برنامه Pic Healthy، یک برنامه رایگان برای استفاده در شبکه‌ های اجتماعی است؛ می‌ توانید از وعده‌ های غذایی خود عکس بگیرید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن‌ ها درباره میزان غذای مصرفی شما و هم چنین میزان سالم بودن یا نبودن آن قضاوت کنند و شما را راهنمایی نمایند. این اپلیکیشن تحت سیستم‌ عامل‌های اندروید و iOS اجرا می‌ شود.

Pact

4

برنامه Pact یک برنامه تحت سیستم‌ عامل اندروید و iOS است در این اپلیکیشن می‌ توانید یک سری هدف برای خودتان انتخاب کنید تا آن‌ ها را انجام دهید (مثلا رفتن به باشگاه ورزشی به طور منظم). اگر در دست‌ یابی به اهدافتان موفق باشید، این اپلیکیشن به شما جایزه می‌ دهد، اما اگر نتوانید به هدف تعیین شده برسید، این شما هستید که باید جریمه پرداخت کنید. این برنامه یک برنامه انگیزه محور است، به این دلیل که هنگامی‌ که شما به جمع اعضای Pact می‌ پیوندید برای پایدار ماندن در اهداف خود و حفظ قول‌ هایی که برای تناسب‌ اندام خود داده‌ اید پول پرداخت می‌ کنید. شاید این برنامه روشی مفید برای جدی گرفتن تمرینات تان باشد تا سالم غذا بخورید و بیشتر به باشگاه بروید.

IFTTT

5

اگر از توان مالی مناسبی برخوردار نیستید و انگیزه‌ ای برای استفاده از Pact ندارید، می‌ توانید از اپلیکیشن IFTTT استفاده کنید، که دستورالعمل‌ هایی که انجام می‌ دهید را تنظیم می‌ کند و آن‌ ها را در شبکه‌ های اجتماعی یا با افراد دیگر به اشتراک می‌ گذارد. برای مثال هنگامی‌ که ورزش نمی‌ کنید این اپلیکیشن نتیجه را به افراد دیگر که شما را کنترل می‌ کنند اعلام می‌ کند به همین دلیل مجبور خواهید شد برای دستیابی به هدفتان تلاش کنید.

ClassPass

شاید دوست داشته باشید ورزش‌ هایی همانند بوکس، کراس‌ فیت یا صخره‌ نوردی را انجام دهید. برنامه ClassPass یک برنامه تحت سیستم‌عامل iOS است که با پرداخت شهریه ماهانه، می‌ توانید بسیاری از کلاس‌های ورزشی که در شهرتان وجود دارد را امتحان کنید و از آن‌ ها بهره‌مند شوید.
هزینه یک ماه استفاده از ClassPass حدود 119 دلار آمریکا، 79 پوند انگلیس و 99 دلار استرالیا است اما با این هزینه قادر خواهید بود از کلاس‌ های ورزشی و تناسب‌ اندام در شهر خود به‌ طور نامحدود استفاده کنید، از آن جمله می‌ توان به کلاس‌ های یوگا، پیلاتس، کراس‌فیت، بوکس و MMA (هنرهای رزمی ترکیبی) اشاره کرد. این اپلیکیشن یک نرم‌ افزار کامل است به‌ طوری‌ که با استفاده از این برنامه دیگر نیازی به عضویت در باشگاه‌ های ورزشی متفرقه نخواهید داشت.

Couch25K

برنامه Couch25K حکم یک مربی شخصی را در گوشی یا تبلت اندرویدی شما ایفا خواهد کرد. این اپلیکیشن با ارائه برنامه‌ ای منظم و دقیق برای دویدن به شما کمک می‌ کند تا سطح آمادگی جسمانی خود را افزایش دهید. این برنامه نسبت به آمادگی جسمانی بدن رکوردهایی برای شما تعیین می‌ کند و باید در عرض مدت مشخصی رکورد خود را به آن زمان برسانید. این برنامه نموداری جامع از میزان فعالیت و مصرف کالری ارائه می‌ دهد. این برنامه به شما کمک می‌ کند که در طول 9 هفته در حدود 5 کیلومتر بدوید (بدون توقف). این اپلیکیشن تحت سیستم‌عامل اندروید و iOS عمل می‌ کند و قیمتی در حدود 2.99 دلار آمریکا، 2.29 پوند انگلیس و 4.49 دلار استرالیا دارد.

MapMyRun Trainer

6

هر بار که ۵ کیلومتر می‌ دوید در برنامه MapMyRun Trainer ثبت می‌ شود. این اپلیکیشن یک برنامه رایگان با طرح‌ های آموزشی برای فواصل 5k، 10k، نیمه ماراتن، ماراتن و 50k است. این برنامه تحت سیستم‌ عامل‌ های اندروید و iOS اجرا می‌ شود.

RunKeeper

RunKeeper یک برنامه رایگان GPS دار است که این امکان را به شما می‌ دهد تا به راحتی مسافت، میزان کالری مصرف‌ شده و سرعت خود را هنگام دویدن پیگیری نمایید. در سریع‌ ترین زمان ممکن حرکات ورزشی خود را ثبت نموده و پس از یک ماه فعالیت‌ های خود را مشاهده نمایید. این برنامه تحت سیستم‌ عامل‌ های اندروید و iOS اجرا می‌شود.

اپلیکیشن‌های تناسب‌اندام اقتصادی (رایگان)

7Minute Workout

یک خبر خوب برای آن‌ هایی که پول و وقت کافی ندارند. اپلیکیشن 7Minute Workout یک برنامه رایگان است که کمک می‌ کند بتوانید به تناسب‌ اندام خود هر زمان و هر مکانی که خواستید دست پیدا کنید. این برنامه آموزش‌ هایی را در جلسات 7 دقیقه‌ ای متشکل از تمرینات بدنی (بدون نیاز به هیچ‌ گونه تجهیزات خاصی) است که تقریبا می‌ تواند در هر جایی و با هر لباسی انجام شود، ارائه می‌ دهد. این اپلیکیشن هم چنین یک ویدئو آموزشی دارد که تمرینات مختلف را به شما آموزش می‌ دهد.

Nike+ Training Club

7

اگر وقت بیشتری دارید، برنامه Nike+ Training Club یک برنامه رایگان با بیش از 100 حرکت ورزشی در شرایط مختلف و تجهیزات مورد نیاز است و به شما لذت تمرین کردن در کنار بهترین ورزشکاران جهان را خواهد چشاند. با داشتن برنامه Nike Training Club فرق نمی‌ کند که ورزشکاری معمولی هستید یا حرفه‌ای، در هر سطحی که باشید، برای شما تمریناتی مناسب و استاندارد وجود دارد و می‌ توانید با کمک آن‌ ها به هدف خود که کم کردن وزن است، دست پیدا کنید. در این برنامه هر تمرین به صورت مرحله‌ به‌ مرحله، همراه با تصاویر و فیلم آموزش داده می‌ شود و این امکان را به شما می‌ دهد که در هنگام تمرین کردن به موزیک مورد علاقه خود نیز گوش دهید.

Daily Burn

اگر پول کافی دارید (نه آن‌ قدری که بتوانید به یک باشگاه ورزشی بروید)، برنامه Daily Burn را نیز مد نظر داشته باشد. این برنامه که تحت سیستم‌ عامل‌های اندروید و iOS اجرا می‌ شود تمرینات سبکی همانند یوگا، پیلاتس و … دارد که می‌ توانید با انجام دادن آن‌ ها به تناسب‌ اندام دلخواه خود دست پیدا کنید. هزینه این برنامه به صورت شهریه ماهانه است، به‌ طوری‌ که برای یک ماه استفاده از این برنامه باید در حدود 12.99 دلار آمریکا، 19.9 پوند انگلیس و 19.99 دلار استرالیا پرداخت کنید.

علی رهبری وب‌سایت
چندین سال است که در زمینه نویسندگی در حوزه تکنولوژی فعالیت می کند و خیلی به این موضوع علاقه دارد. او که از نویسندگان ویندوزسنتر می باشد، امید دارد بتواند به مشتاقان تکنولوژی در این راه کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.