نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بیش از صد شهرداری در نروژ برای سرویس های امدادی و بهداشتی درمانی شهر به اسمارت‌فون های ویندوز پایه وابسته هستند. و مدت‌های مدیدیست از این دستگاه ها برای کار با راهکار‌های IT گریکا استفاده می‌کنند، راهکار تحت وبی که به دلیل امنیت ویندوز فون این سیستم را به عنوان پلتفرم توسعه‌ی خود برگزیده است.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

شهرداری های نروژ به دلیل عدم وجود گوشی های ویندوزی ارزان قیمت در حال مهاجرت به اندروید

اما حالا و به دلیل عدم وجود دستگاه های ویندوز فون ارزان قیمت، شهرداری های تصمیم گرفته‌اند به اندروید مهاجرت کنند. HP Elite X3 که به تازگی با قابلیت کانتینیوم عرضه شده است، به دلیل قیمت بالا نتوانسته نظر این شهرداری ها را به خود جلب کند. شهرداری های نروژ در حال حاضر از دستگاه های ویندوز فون پایین رده‌ای نظیر لومیا 640 استفاده می‌کنند که دیگر تولید نمی‌شود.

شرکت توسعه دهنده گریکا به جهت تصمیم مایکروسافت برای بازنگری در سیاست های موبایل خود و فروش بخش موبایل این شرکت در نظر دارد تا سیستم های خود را به پلتفرم اندروید منتقل کند. این شرکت می‌گوید که کاربران نهایی پس از اتمام دستگاه های ویندوز فون موجود، برای خرید دستگاه های جدید به مشکل خواهند خورد.

اسنور جانسون از شرکت اطلاعات پزشکی تیتو می‌گوید:

“با فروش بخش موبایل مایکروسافت و توقف خطوط تولید این محصولات، دسترسی به دستگاه های ویندوز فون در بازار روز به روز دشوار تر می‌شود.”

“مشتریان ما از این دستگاه های برای مراقب های پزشکی در خانه استفاده می‌کنند و از طریق آن به اطلاعات پزشکی لازم دسترسی دارند. کاربران ما پیشتر دستگاه های ویندوز فون مورد نیاز را با هزینه‌ای بین 1500 تا 2000 کرون نروژ خریداری می‌کردند”

اکنون شرکت ها در تلاشند تا سیستم های خود را به پلتفرم اندروید منتقل کرده و به تدریج هزاران ویندوز فون مورد استفاده در این شبکه را از رده خارج کنند..

 Stein Schatvet می گوید:

“ما در حال حاضر در حال مذاکره با تیتو هستیم و سعی داریم نسل جدید از راهکار همراه گریکا را برای پلتفرم اندروید تهیه کنیم.”

او اشاره کرد:

این ابزار اندرویدی امکان استفاده‌ی این سیستم از طریق اینترنت بدون نگرانی از به خطر افتادن اطلاعات را فراهم خواهد کرد.

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour