نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که اطلاع دارید ساعاتی پیش بیلد جدید 10586.122 ویندوز 10 موبایل منتشر شد و کاربران هم اکنون مشغول به تست و یا دانلود این بیلد جدید می باشند. کم و بیش با تغییرات جدید این بیلد نیز آشنا گردیده ایم در ادامه با ویندوز سنتر همراه باشید تا ویدیویی کامل از کار کردن و روانی این بیلد جدید تماشا کنیم.

بیلد جدید ویندوز 10 موبایل بعد از مدت ها انتظار، امروز در اختیار اینسایدرها قرار گرفته است. شماره ی بیلد جدید 10586.122 می باشد که قرار است با برطرف کردن باگ های موجود در بیلد 10586، این بیلد را برای کاربران ویندوز فون 8.1 آماده کند. در این ویدیو شاهد روانی بسیار در موقع اجرای اپلیکیشن ها و در بین منو ها خواهیم بود. این ویدیو بیلد جدید را در گوشی لومیا 730 دو سیم کارته تست می کند.

اکنون شما را به تماشای ویدیو ویدیو کار با بیلد جدید 10586.122 ویندوز 10 موبایل دعوت می نمایم:

دانلود ویدیو: 6 مگابایت

اکنون با تماشای این ویدیو نظر شما همراهان ویندوز سنتر درباره بیلد جدید ویندوز 10 موبایل چیست؟ آیا از آن راضی هستید؟ آیا باگ خاصی در آن یافته اید؟ شما همراهان ویندوز سنتر می توانید نظرات خود را با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

10 Responses

 1. نیلوفر

  من این بیلد رو از حلقه اسلو دریافت و نصب کردم. ولی دوباره به حلقه فست پیوستم.

  سایتتون کشیده بالا خیلی خوب دارید جلو میرین.موفق باشین

  پاسخ
 2. محمد

  دوستان میدونم سوالم ربطی به مبحث نداره. میخوام بدونم بعد از انتشار رسمی نیاز به هارد ریست وجود داره؟چون ۸.۱ من هارد ریست نکردم مشکلی هم نداشتم. نمیخوام دوباره این همه اپلیکیشن که نصب کردم رو دوباره نصب کنم . ایا نیازی هست به هارد ریست؟

  پاسخ
 3. Mehran

  سلام
  دوستان مشکلاتی مث عدم اتصال با کابل و روشن نشدن نور کلیدها و … در لومیا ۸۳۰با این بیلد جدید حل شده یا نه؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour