نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بعد از عرضه شدن دو گوشی جدید نوکیا، اکنون خبر هایی از گوشی های نوکیا 8 و نوکیا 9 می آید که هر خبر جدید باعث شگفتی کاربران می‌شود. قبلا در مورد گوشی نوکیا 8 شایعاتی به بیرون درز شده بود که دارای دوربین کارل زایس می باشد اما فقط در حد شایعه از منابع خبری چین منتشر شده بود. اکنون تصویر لو رفته از طراحی این گوشی نشان می دهد که دارای دوربین کارل زایس است که این باعث شادکامی کاربران شده است. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

این طرح ها از یکی از مسئولان نوکیا به نام leakster Nokibar منتشر شده که نشان می دهد طراحی این گوشی نسبت به نوکیا 3 و 5 و 6 متفاوت است. بیشتر شبیه به پرچمداران قدیمی نوکیا یعنی همان نوکیا لومیا می باشد. در این تصویر نشان می دهد بر روی این گوشی یک دوربین کارل زایس دو لنز و بر پشت گوشی یک سنسور اثر انگشت کار شده است.

چیزی که به نظر می رسد کاربران باید منتظر یک سورپرایز از سوی نوکیا باشند. به این دلیل که یک گوشی قدرتمند اندرویدی با طراحی زیبای نوستالژی لومیا قطعا یک گوشی معمولی نخواهد بود. طبق شایعاتی که تا بحال منتشر شده گوشی نوکیا 8 دارای پردازنده Snapdragon 660 و دوربین Carl Zeiss می‌باشد.

نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوز سنتر در مورد این اپدیت جدید چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour