20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

در مقاله امروز ویندوزسنتر ما قصد داریم 20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر را به شما معرفی کنیم پولدار شدن با یوتیوب سخت نیست فقط کافیست که ادامه مطلب ویندوزسنتر را مطالعه بفرمایید. با استفاده از شبکه های اجتماعی و بسترهای نرم افزاری YouTube و قابلیت های بهینه سازی شما می توانید به درآمد بیشتری دست پیدا کنید.

آیا می توان از یوتیوب درآمد کسب کرد؟

YouTube به عنوان دومین موتور جستجو در جهان شناخته می شود و کانالی است که به طور گسترده باری سرگرمی و آموزش به مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرد. YouTube تقریبا 22 میلیارد بازدید ماهانه دارد و میانگین مدت حضور کاربران کمتر از 40 ئدقیقه نیست.

کاربران یوتیوب را زیاد دوست دارند و برخی از افراد هم از این موقعیت استفاده کرده اند و برای خود کسب و کاری به راه انداخته اند. به همین خاطر بسیاری از افراد به دنبال افزایش بازدید یوتیوب هستند تا محتوای خود را تبلیغ کنند. این امر حتی منجر به آن شده است که دسته ای از کاربران به دنبال افزایش اعضای کانال یوتیوب از طریق بازدید فیک یوتیوب و خرید بازدید هستند.

بله کاربران به دنبال خرید بازدید یوتیوب هستند به امید اینکه الگوریتم های یوتیوب را گول بزنند یا اینکه کاربران دیگر ا متقاعد کنند که ویدیوهای آنها بیشتر بازدید خورده است. فقط چند مشکل وجود دارد:

  • قابلیت های شناسایی ربات افزایش بازدید یوتیوب هر روز در حال بهتر و بهتر شدن است.
  • توجه الگوریتم ها به رفتار کاربران است و نه تعداد بازدید.
  • ممکن است خرید بازدید فیک یوتیوب هزینه بر باشد.

اگر شما یک بازاریاب و یا تولید کننده محتوا هستید و می خواهید بازدید یوتیوب خود را به صورت رایگان افزایش دهید، این فرآیند به زمان و تلاش نیاز دارد. با این حال، اگر این کار را به طور صحیحی انجام دهید با بازدیدهای بیشتر، تجره کاربری بهتر و فرصت هایی برای توسعه بازدید و مخاطبان پاداشت دریافت خواهید کرد. به طور مثال برای جذب 1K شما 7 دلار پاداش دریافت خواهید کرد و اگر این میزان بازدید را به 100 میلیون بازید افزایش دهید 700000 دلار دریافت خواهید کرد. به عبارت بهتر شما می توانید با یوتیوب پولدار شوید.

چرا یوتیوب؟

یوتیوب یا تعداد گسترده ای از کاربرانی که دارد به یکی از برترین پلت فرم های جهانی تبدیل شده است که می تواند مخاطبان را به خود جلب کند. خواه در حال به اشتراک گذاشتن دستورالعمل های آشپزی باشید و خواه به مردم یاد بدهید که برای تمرکز بیشتر چه کارهایی انجام دهند، با استفاده از یوتیوب می توانید به میلیاردها دلار پول دست پیدا کنید.

شاید در این لحظه به این مسئله فکر کنید که چگونه می توانید افزایش بازدید یوتیوب را به طور رایگان داشته باشید و افراد را وادار به مشاهده محتوای خود کنید؟ در ادامه ما 20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر را به شما معرفی می کنیم تا به پولدار شدن شما کمک کنیم.

با افزایش بازدید یوتیوب پولدار شوید!

مانند الگوریتم های نتایج جستجوی گوگل، یوتیوب هم الگوریتم های خاص خود را دارد که برای نمایش بهترین و مرتبط ترین فیلم ها به کاربران استفاده می شود. خوشبختانه یوتیوب در الگوریتم های خود عوامل مختلفی را در نظر می گرد تا در مورد بهترین ویدیوها و رتبه بندی آنها در بالای نتایج جستجو بهتر تصمیم بگیرد.

#1 در توضیحات و عناوین خود از کلمات کلیدی استفاده کنید

این جایی است که استفاده از کلمات کلیدی نقش مهمی را ایفا می کنند. یک عنوان و توضیحات جالب دو کار را برای شما انجام می دهد: 1) ارائه کلمات کلیدی برای الگوریتم ها به منظور مرتب سازی و رتبه بندی بر اساس اهداف مرتبط و جذب کاران و 2)  اطلاع دادن به کاربران در مورد ویدیو. برای انجام تحقیق کلمات کلیدی می توانید از روش های معمول سئو مانند استفاده از ابزارهای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کنید.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

برای بررسی محبوبیت کلمات کلیدی در یوتیوب به keyword planner یا برنامه ریز کلمات کلیدی بروید و در سمت راست YouTube search یا جستجوی یوتیوب را انتخاب کنید. بهینه سازی محتوای ویدیویی شما بر اساس کلمات کلیدی مناسب به کاربران و موتور جستجو در مورد ویدیوی شما و افزایش بازدید ارگانیک کمک می کند.

#2 استفاده از توضیحات با کیفیت بالا و دارای کلمات کلیدی

توضیحات ویدیو جایی است که می تواند موتورهای جستجو و کاربران را از وجود محتوای ویدیویی خود مطلع کنید. با نوشتن توضیحات ویدیو می توانید به افزایش بازدید یوتیوب و رتبه بهتر فیلم خود در صفحه نتایج جستجو کمک کنید. چونکه کاربران می دانند از ویدیوی شما باید چه چیزی را انتظار داشته باشند. سعی کنید هم متمایز باشید و هم از ویدیوهایی که عموم افراد را مورد هدف قرار می دهد استفاده کنید. شما در عین حال که باید سعی کنید از کلمات کلیدی کوتاه استفاده کنید؛ باید با توضیحات خود به کاربران کمک کنید تا اطلاعات مناسبی را دریافت کنند. این همان چیزی است که توضیحات متای سئو انجام می دهد.

#3 استفاده از تگ ها و افزایش بازدید یوتیوب

تگ های ویدیوی یوتیوب بیشتر به شناسایی ویدیوی شما کمک می کند و به الگوریتم یوتیوب کمک می کند تا درک کند که کاربران با مشاهده ویدیوی شما چه چیزی را دریافت می کنند. استفاده از تگ ها همراه با توضیحات مناسب و عنوان مرتبط، باید نشان دهند که محتوای اصلی ویدیوی شما چه چیزی است.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

#4 تصاویر بند انگشتی خود را بهینه کنید

تصاویر کوچک یا همان تصاویر بند انگشتیمانند یک قهرمان عمل می کنند و می توانند معجزه ایجاد کنند. استفاده از تصاویر بهینه می تواند به افزایش بازدید یوتیوب و رتبه بهتر در صفحه نتایج جستجوی ارگانیک شود و حتی می تواند باعث شود که فیلم های شما در بخش فیلم های پیشنهادی به نمایش در بیاید. از تصاویر بندانگشتی با کیفیت بالا و فونت های خوانا و جذاب و کلوزآپ های مناسب استفاده کنید.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

#5 برای افزایش بازدید یوتیوب برای فیلم های خود زیرنویس تهیه کنید

زیرنویس فیلم به افزایش بازدید یوتیوب کمک می کند. با این حال زیرنویس های مناسب می تواند مخاطبان بین المللی و افراد معمول را تحت پوشش قرار دهد. رتبه بندی خوب برای نتایج ارگانیک یوتیوب می تواند بازدیدهای شما را خیلی زیاد افزایش دهند و یک روش پایدار دریافت بازدید را ارائه می دهد. خرید بازدید یوتیوب ممکن است باعث افزایش سریع بازدیدها شود، اما راه حل طولانی مدت و خوبی نیست چونکه تجزیه و تحلیل رفتاری از نظر الگوریتم های YouTube عامل اصلی رتبه بندی معنادار را تشکیل می دهد. محتوای ویدیویی شما مهمترین عامل در تعیین میزان بازدید است. محتوای خوب به تجزیه و تحلیل رفتاری بهتر منجر می شود که الگوریتم یوتیوب؛ ویدیوی شما را با موقعیت بهتری در نتایج جستجوی ارگانیک نمایش می دهد و به شما امتیاز می دهد.

#6 محتوایی که تهیه می کنید آموزشی یا سرگرمی و یا هر دو باشد

محتوای ویدیویی شما باید ارزش تماشا را داشته باشد. خواه این فیلم به کاربران یاد دهد که چگونه می توانند یک کار را انجام دهند، یک مسئله را حل کنند و یا اینکه آنها را سرگرم نگه دارند فرقی ندارد محتوای با کیفیت تهیه کنید که ارزش تماشا کردن را داشته باشد و در عین حال اطلاعات کاربردی را در اختیار کاربران قرار دهید.

#7 از Guest YouTubers استفاده کنید

درست مانند پست مهمان، Guest YouTubers می تواند از افراد تاثیرگذار در صنعت با افراد محبوب برای افزایش بازدید ویدیوی شما استفاده کند. مانند بازاریابی افراد تاثیر گذار، Guest YouTubers می تواند کاربران شما را جذب و دیدگاه های متفاوت و منجحصر به فردی را در حوزه صنعت شما ارائه دهد.

در توضیحات خود، لینکی به یکی از فیلم ها یا وب سایت خود دهید تا بتوانید بک لینک مفیدی را ایجاد کنید.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

نکته اصلی یوتیوب نگه داشتن کاربران در پلت فرم است. آنها مقدار زیادی پول را از طریق تبلیغات جمع آوری می کنند و هر چه کاربران بیشتری فیلم را تماشا کنند، سود بیشتری کسب می کنند. بنابراین، روش های بی شماری وجود دارد که می توانید در پلت فرم خود برای افزایش بازدید ویدیو یوتیوب استفاده کنید.

#8  برای افزایش بازدید یوتیوب محتوای ویدیویی ایجاد کنید که در صنعت شما بهترین باشد

پیکاسو می گوید که هنرمندان خوب قرض می گیرند و هنرمندان بزرگ دزدی می کنند. در حالی که من هرگز از هر نوع دزدی ادبی دفاع نمی کنم، اما این گفته پیکاسو در مورد ویدیوهای محبوب یوتیوب بسیار درست است. یکی از مکان های مهم که برای افزایش بازدید یوتیوب می توانید استفاده کنید قسمت ویدیوهای پیشنهادی است که بعد از اتمام ویدیو در نوار کناری و در شبکه ظاهر می شود.

الگوریتم های یوتیوب این محتوا را نشان می دهند و ویدیویی که کاربر به تازگی تماشا کرده است و ممکن است ارتباط بیشتری با موضوع مورد نظر شما داشته باشد را ارائه می دهد. بنابراین محتوای شما ممکن است در پایان یک محتوای مشابه به کاربر نمایش داده شود. بهینه سازی ویدیوی شما احتمال افزایش بازدید یوتیوب را بالا می برد. شما می توانید کلمات کلیدی و توضیحات خاص خود را مورد هدف را قرار دهید و محتوای ویدیویی را ایجاد کنید که همان موضوع را با اطلاعات ارزشمند تر، روش قابل دسترس تر و حتی لحنی جذاب تر ارائه می دهد.

#9 از کارت ها استفاده کنید و بازدید ویدیوهای یوتیوب خود را افزایش دهید

این قابلیت های بهینه سازی یوتیوب شما را قادر می سازد تا محتوای خود را از طریق ویدیو تبلیغ کنید. می توانید کارت هایی را ایجاد کنید که بتوان از آنها استفاده کرد:

  • محتوای ویدیوی دیگر را تبلیغ کنید
  • مشترکان کانال بیشتری را دریافت کنید.
  • کمک مالی به موسسات غیر انتفاعی
  • به وب سایت خود ترافیک ارسال کنید
  • کاربران را به شرکت در نظرسنجی تشویق کنید

با توجه به افزایش بازدیدهای ویدیویی، باید از این کارت ها برای تشویق کاربران به بازدید از محتوایی که کم مشاهده شده و عضویت در کانال استفاده کنید. از تجزیه و تحلیل رفتاری استفاده کنید تا ببینید کاربران در چه نقاطی تماشای ویدیو را متوقف می کنند. تجزیه و تحلیل رفتاری یوتیوب بینش و معیارهای زیادی را برای عملکرد شما فراهم می آورند تا از هر تصمیمی برای افزایش بازدید ویدیوی یوتیوب مطلع شوید.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

#10 ایجاد End Screens به منظور افزایش بازدید یوتیوب

End Screens عملکرد منحصر به فردی را در انتهای ویدیوی شما ایجاد می کنند. این فرصتی است که به کاربرانی که از محتوای شما لذت می بردند؛ تمام اطلاعات مربوط به کانال، سایر پلی لیست ها، فیلم های پیشنهادی خود را ارائه دهید. چه مشترکان بیشتری داشته باشید و چه به ویدیوهای دیگر خود لینک دهید، هر دوی این قابلیتهای بهینه سازی مستقیم و غیر مستقیم برای افزایش بازید یوتیوب است.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

برای اضافه کردن End Screens، به Video Manager خود بروید و ویدیویی که می خواهید ویرایش کنید را کلیک کنید و End Screens & Annotations را انتخاب کنید. در اینجا می توانید قابلیت های اضافی خود را ادد کنید. قبل از اینکه الگوریتم های یوتیوب سایر فیلم ها را به کاربرانتان توصیه کنند و کاربران را از کانال و فیلم های شما دور کنند؛ End Screens روشی عالی برای تبلیغ محتوایتان است.

#11 برای افزایش بازدید یوتیوب فیلم های خنده دار را انتشار دهید

انتشار فیلم های خنده دار در یوتیوب می تواند به افزایش بازدید یوتیوب کمک کند. ویدیوی شما می تواند حداقل 5000 بازدید را داشته باشد و به دلیل محبوبیتی که دارد در نتایج جستجو بیشتر نشان داده می شود. همانطور که در بالا ذکر شد، شما می توانید از کارت ها، End Screen و لینک به محتوا خود بازدید بیشتری را کسب کنید. مانند لینک های داخلی در وب سایت ها، فیلم های خنده دار شما می تواند روشی عالی برای هدایت بازدید از فیلم و کانال کمتر شناخته شما باشد.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

#12 از پخش خودکار برای فیلم های تعبیه شده خود استفاده کنید

پخش خودکار باعث می شود که ویدیوهای شما به طور خودکار شروع به پخش کنند. هنگام انجام این کار باید مراقب باشید، چون فیلم هایی که به طور خودکار پخش می شوند ممکن است برخی از کاربران را آزار دهد. اگر محتوای ویدیوی شما توضیحی است، بهتر است از این قابلیت استفاده کنید؛ چون کاربران می توانند به محض ورود به ویدیو؛ نحوه انجام کاری را یاد بگیرند.

#13 لیست پخش یا پلی لیست ایجاد کنید

برای محتوای خود لیست پخش ایجاد کنید تا بینندگان بتوانند آن را به صورت متوالی مشاهده کنند. بعد از اتمام اولین ویدیو، سایر فیلم های شما به طور خودکار پخش می شوند، و با این کار مجبور نمی شوند که از پلیر خود خارج شوند. می توانید لیست های پخش را تعبیه کنید، آنها را در کانال خود پست کنید یا از کاربران بخواهید آنها را برای افزایش بازدید هر لیست پخش به اشتراک بگذارند. هر کدام از لیست های پخش خود را سر و سامان دهید. این گزینه برای محتواهای آموزشی و یا سرگرمی هایی که روایی هستند ایده آل است.

#14 برای افزایش بازدید یوتیوب در انجمن خود حضور داشته باشید

درباره ویدیوهای دیگران نظر بدهید؛ مشاوره بدهید و بازخورد دریافت کنید و اگر محتوای ویدیویی وجود دارد که برخی از اطلاعات مهم در آن گنجانده نشده است دیگران را به مشاهده محتوای خود تشویق کنید و اطلاعات بیشتری را به آنها ارائه دهید. سعی کنید تا آنجا که ممکن است اطلاعات مفید و کامنت ها کاربردی ارائه دهید. با افزایش تعداد مشترکین و در نهایت افزایش بازدید یوتیوب پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد.

#15 رتبه بندی سئوی ویدیو خود را افزایش دهید

سئو سنتی همچنین فاکتور مناسبی برای افزایش بازدید یوتیوب است چونکه ویدیوها حتی می توانند از وب سایتی که در موتورهای جستجو ارائه می شود، پیشی بگیرند. تعبیه ویدیو به عنوان بک لینک محسوب می شود و در این حالت لینک به ویدیو یوتیوب اشاره دارد که به رتبه بندی سئو کمک می کند. با یک رتبه بندی مناسب در SERP ها می توانید میزان ترافیکی که ویدیوی شما دریافت می کند را دو برابر کنید و بازدید های خود را افزایش دهید.

#16 لینک به ویدیوهای خود را در رسانه های اجتماعی دیگر خود منتشر کنید

تبلیغات چند پلت فرمی به ویژه یوتیوب می تواند به مشاهده ویدیو توسط کاربران بیشتری منجر شود. با به اشتراک گذاری لینک ها در پروفایل های دیگر می توانید کاربران را به سمت ویدیوی خود هدایت کنید. لینک را به عنوان یک پست به اشتراک بگذارید؛ یا آن را در پروفایل خود قرار دهید تا بازدید بیشتر شود.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

#17 انجمن های تاپ را پیدا کنید و ویدیوی خود را در آنجا به اشتراک بگذارید

مکان های متنوعی وجود دارند که می توانید محتوای خود را به اشتراک بگذارید. زیر مجموعه های مختلفی در Reddit و Quora وجود دارند که به علایق ویدیویی شما مربوط می شوند و مخاطبان هدف را به اشتراک می گذارند، این سایت ها مکانی عالی برای اشتراک گذاری محتوا هستند.

#18 برای تبلیغ ویدیوی خود به اینفلوئنسرها مراجعه کنید

اینفلوئنسر مارکتینگ به سرعت در حال تبدیل شدن به یک منبع اصلی برای جذب محاطبان برندهای معروف است. آنها مخاطبانی دارند که محتوای شما را به اشتراک بگذارند و این امکان را می دهد تا افزایش بازدید یوتیوب مانند سرعت انتشار ویروس سریع باشد. شما می توانید از شبکه های اجتماعی Unamo برای یافتن اینفلوئنسرها در حوزه مورد علاقه خود استفاده کنید و برای تبلیغ محتوای ویدویی خود با آنها تماس بگیرید. از آنجا که بینندگان از قبل این اینفلوئنسرخا را دنبال می کنند و مرتبا محتوایی که ارائه می دهند را مشاهده می کنند، اشتراک گذاری ویدیوی شما می تواند تعداد زیادی بازدید را به همراه داشته باشد.

#19 برای افزایش بازدید یوتیوب ویجت های پلاگین اشتراک ویدیو را در وبلاگ خود قرار دهید

تعبیه ویدیو در وبلاگ منجر می شود که بازدید بیشتری برای ویدیو بدست آورید، اما در نظر گرفتن دکمه اشتراک در کانال شما، در طولانی مدت بسیار ارزشمند خواهد بود. حدود 50 درصد بازدیدهای یک ویدیو به خاطر مشاهده مشترکین می باشد، بنابراین افزایش مشترکان شما باعث می شود بازدید خوبی در مورد فیلم های خود بدست آورید.

20 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و کسب درآمد بیشتر

#20 لینک های تعبیه شده در توضیحات ویدیوی خود را در نظر داشته باشید

همه عاشق یک نمایش خوب هستند. ارسال پیغام تبلیغاتی، قرعه کشی در شبکه های اجتماعی و اعلام فالورهای خود که لینک تعبیه شده در توضیحات ویدیو را به همراه دارد، کاربران را به صفحه یوتیوب شما می کشاند و در نتیجه با افزایش بازدید یوتیوب مواجه خواهید بود.

صبر بودن را به خاطر داشته باشید

دریافت تعداد زیادی بازدید در یوتیوب به زمان نیاز دارد. این پلتفرم بررسی ها و توازن های خاص خود را دارد تا اطمینان حاصل کند که محتوای ویدیویی با کفیت همیشه به دست کاربران می رسد.

ثریا داسیان وب‌سایت
کارشناس ارشد کامپیوتر، مربی آموزشگاه های آزاد، مترجم، تولید کننده محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.