نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت کوالکام تصمیم بسیار عجیبی گرفته است که قصد دارد ۴۰۰۰ نفر از کارکنان خود را اخراج کند. زمانی که تقریبا می گفت محصولات این شرکت غول در همه ی پلتفرم های مختلف جای داشت و با قدرت و یکه تازی در حال پیشرفت بود اما بعد از پیدایش محصول Snapdragon 810 و گرمای بیش از حد این قطعه باعث شد مشکلاتی برای این شرکت ایجاد شود. برای بررسی این موضوعات و شایعات مطرح شده با ویندوز سنتر همراه باشید.

در حال حاظر شایعه شده است که این شرکت قصد اخراج کردن ۴۰۰۰ نفر از کارکنان خود را دارد که این اخراج شدن ها نشان دهنده ی تحول بزرگ در تغییرات شرکت است که این تحولات را در سایر شرکت های بزرگ دیده ایم که این سیاست ها بعضی مواقع باعث کارایی بهتر و حتی بالاتر رفتن سهام آن شرکت شده است. حال اگر بخواهیم دلیل این اقدام شرکت کوالکام را بررسی کنیم اولین نتیجه ای که می گیریم از دست دادن مشتریان خود است. زمانی یک مشتری بزرگ خود را از دست دهد واقعا ضربه ی بزرگی به آن شرکت خواهد خورد.

Qualcomm_Snapdragon_logo

به عنوان مثال حتما متوجه ی گوشی جدید سامسونگ همان گلکسی S6 شده اید که سامسونگ در این گوشی از پردازنده ی Exynos 7420 استفاده کرده است که این سرچشمه ی جدا شدن سامسونگ از محصولات شرکت کوالکام است اما توجه داشته باشید این شرکت فقط از ساخت این چیپست ها درامد ندارد. این شرکات با کسب ثبت اختراعات و حق امتیازی که دارد ( حدود ۳۲ میلیارد دلار) درامد اصلی آن همان حق الامتیاز است و ساخت و فروش چیپست ها بخش کوچکی از درامد این شرکت می باشد.

حال شرکت بعد از این امر خود ، قصد ساخت چیپست قدرتمند جدید یعنی Snapdragon 820 را دارد که امیدواریم این مشکلات گرم شدن را برطرف کرده باشند

7 Responses

 1. muhammadtm

  سلام ادمین میشه به سازنده خروس جنگی که ایرانیه یه ایمیل بدی بگی واسه ما ویندوزی ها هم بسازه این بازی رو ؟؟

  پاسخ
  • رضا راد

   دوست عزیز با سازنده ی بازی صحبت شده
   بازی فروت کرفت عرضه نمیشه برای ویندوزفون
   خروس جنگی هم مشخص نیست ولی به احتمال زیاد میشه

   پاسخ
  • رضا راد

   تخصص بنده این مورد نیست ولی میتونه داشته باشه
   ممکنه مشکلاتی برای ای سی ها به وجود بیاره

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour