نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت مایکروسافت در بهار سال آینده از تبلت ویندوزی سرفیس پرو 5 به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد و شایعات مختلف در رابطه با این تبلت، نشان می‌دهد که سرفیس پرو 5 و لپ‌تاپ سرفیس بوک 2 مایکروسافت به فناوری eSIM مجهز شده است. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ویندوزسنتر، همراه باشید.

یکی از موفق‌ترین محصولات مایکروسافت، تبلت‌های ویندوزی از سری سرفیس است و این محصولات، به خوبی نیازهای کاربران را از یک تبلت و لپ‌تاپ ویندوزی به دلیل استفاده از سخت‌افزار قدرت‌مند در آن‌ها پوشش می‌دهند. به همین جهت، توسعه یک محصول جدید در سری تبلت‌های هیبریدی سرفیس از اهمیت زیادی برای مایکروسافت برخوردار است.

براساس یک گزارش جدید، سرفیس پرو 5 ممکن است از فناوری eSIM پشتیبانی نماید و این موضوع، باعث خواهد شد تا انتخاب اپراتور برای کاربران ساده‌تر شود. علاوه‌بر تبلت هیبریدی سرفیس پرو 5، لپ‌تاپ ویندوزی سرفیس بوک 2 نیز به فناوری eSIM مجهز خواهد بود

در رابطه با فناوری eSIM باید گفت که پشتیبانی سرفیس پرو 5 و سرفیس بوک 2 از آن، باعث می‌شود تا انتخاب اپراتور برای کاربران ساده‌تر شود. هم‌چنین، پشتیبانی از این فناوری به کاربران اجازه می‌دهد تا دستگاه‌شان به اینترنت بدون نیاز به اتصال به یک هات‌اسپات، متصل باشد.

هم‌چنین، هنگامی‌که در سفر هستید، فناوری eSIM به شما اجازه می‌دهد تا از اپراتورهای در دسترس در محل سکونت خود استفاده نمایید؛ بدون آن‌که نیاز به خرید یک سیم‌کارت مجزا داشته باشید. علاوه‌براین، فناوری eSIM از پرداخت هزینه‌های مربوط به رومینگ جلوگیری می‌کند زیرا هنگامی‌که کاربر در سفر باشد، دستگاه به جای آنکه از خدمات اپراتور قبلی استفاده نماید؛ به طور خودکار به یکی از اپراتورهای موجود سوئیچ می‌کند.

سرفیس پرو 5 در بهار سال آینده با به‌روزرسانی Creators Update ارائه می‌شود

سرفیس پرو 5

در حال‌حاضر، زمان مشخصی برای عرضه لپ‌تاپ سرفیس بوک 2 و تبلت هیبریدی سرفیس پرو 5 اعلام نشده است اما انتظار می‌رود که این دو دستگاه در سال 2017 به بازار عرضه شود. همان‌طور که در ابتدا گفته شد، به دلیل عرضه به‌روزرسانی Creators Update در بهار سال 2017، انتظار می‌رود که سرفیس پرو 5 نیز با این به‌روزرسانی در سه ماهه دوم سال آینده معرفی شود.

براساس شایعات منتشرشده در رابطه با سرفیس پرو 5، این تبلت به یک صفحه‌نمایش 4K مجهز خواهد بود و پردازنده کبی‌لیک شرکت اینتل به آن قدرت می‌دهد. هم‌چنین این تبلت به درگاه یواس‌بی Type-C مجهز شده است.

دیگر گمانه‌زنی‌ها از عرضه تبلت هیبریدی ویندوزی سرفیس پرو 5 با یک قلم سرفیس با قابلیت شارژ حکایت داشته است. قلم سرفیس با اتصال به یک داک مغناطیسی، شارژ می‌شود و پتنت‌های ثبت‌شده توسط مایکروسافت، صحت این ادعا را تایید می‌کند. هم‌‌چنین، شایعات از عرضه تبلت هیبریدی سرفیس پرو 5 با قیمت پایه 899 دلار حکایت دارد و با توجه به مشخصات سخت‌افزاری، قیمت مدل‌های دیگر بیشتر خواهد بود.

پیوست
منبع: yibada

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour