نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت HMD گلوبال از برنامه خود برای انتشار آپدیت اندروید 8 Oreo پرده برداری کرد. این کمپانی بصورت رسمی تایید کرده است که تمام تلفن های همراه با برند نوکیا Nokia طعم آخرین دست‌پخت خوشمزه! گوگل را خواهند چشید. برای اطلاع از جزییات دقیق‌تر، با ویندوز سنتر همراه باشید.

آپدیت اندروید 8 اورئو

آپدیت اندروید 8

منظور از تمام گوشی های برند Nokia، نوکیا 3 و نوکیا 5 و نوکیا 6 و نوکیا 8 می‌باشند. که بروزرسانی اندروید 8 را دریافت خواهند کرد. لازم به ذکر است گوشی نوکیا 8 (که چندی پیش معرفی شد) بصورت پیش‌فرض با Android Oreo نسخه 8.0 به بازار می‌آید.

این تاییدیه رسمی (و قطعی) در قالب پیامی توییتری از سوی یکی از مقامات ارشد کمپانی HMD به اطلاع کاربران رسید. متن دقیق آن به شرح زیر است:

تمام تلفن های هوشمند ما به اورئو آپگرید خواهند شد (از جمله نوکیا 3). در حال حاضر زمان‌بندی اعلام نمی‌کنم نتیجتأ به مشکل هم بر نمی‌خورم !

آپدیت اندروید 8

متاسفانه این مقام ارشد در اچ ام دی، هیچگونه اشاره‌ای به زمان انتشار این بروزرسانی برای دستگاه های مختلف نکرده و دلیل اینکار را هم بد قول نشدن احتمالی نسبت به کاربران عنوان کرده است.

اما نظر به نظم نوکیا در عرضه آپدیت های ماهانه اندروید 7، انتظار می‌رود بروزرسانی موعود نیز هر چه سریع‌تر منتشر گردد.

همچنین شما عزیزان می‌توانید تمامی گوشی های نوکیا را با اطمینان از اصالت و کیفیت دستگاه، از فروشگاه ساری تک خریداری کنید.

پیوست

 

2 Responses

 1. محمد

  سلام
  ببخشید یه سوال:
  اگه من روی گوشیم اینسایدر بشم و نسخه های آزمایشی رو دریافت کنم تاثیری روی دستگاه های دیگری که به همین اکانت متصل هستند داره؟ یعنی اون ها هم نسخه های آزمایشی رو دریافت میکنند یا همون نسخه اصلی باقی میمونند؟
  تشکر

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour