نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر شما هم آخرین بیلد ویندوز 10 دسکتاپ را دانلود کرده باشید ممکن است متوجه ی تغییرات چندانی نشده باشید و به این فکر باشید که این فقط یک بروز رسانی جزئی بیش نبوده است. اما گابریل در تیوتر خود یک موضوع جالبی اعلام کرده است که باعث حیرت زدگی کاربران شد. ایشان اعلام کردند که این بیلد با بیلد قبلی بیش از 1200 تغییرات داشته است و جزو یکی از بزرگترین بیلد های منتشر شده ی ما می باشد. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

بیلد ویندوز 10

یکی از کاربران از گابریل این سوال را کرده که در این بیلد متوجه ی تغییراتی نشده است که گابریل به این شکل به وی پاسخ داده است.

@AliNsoor در بین بیلد های 11099 و 11102 بیش از 1200 تغییرات داده ایم که بیشتر آنها قابل رویت نمی باشد. قصد ما توسعه دادن به سیستم عامل می باشد.

(Gabriel Aul (@GabeAul تاریخ 21 ژانویه 2016

ممکن است شما هم به این فکر باشید که 1200 تغییر قابل رویت کمی عجیب است اما به گفته ی گابریل این موضوع انجام شده است و بسیاری از تغییرات در مورد زیر ساخت های ویندوز می باشد که نیازی به مشاهده ی کاربر ندارد. بعضی از آنها ممکن است در فایل های سیستمی و تعدادی هم در تغییرات برنامه های جانبی امثال مایکروسافت Edge و … می باشد.

همچنین گابریل در تیوتر اعلام کرده است که اینسایدر ها تنها 4 بیلد دیگر منتظر بمانند تا شاهد تجربه ی کاربری ویندوز 10 اصلی باشند.

 win10fan @callum90ish@ شما جزو اینسایدر های حلقه ی Fast هستید.بنده فقط 4 بیلد از شما جلوتر هستم.

(Gabriel Aul (@GabeAul تاریخ 22 ژانویه 2016

طبق گفته ی ایشان به زودی به اینسایدر های حلقه ی دسترسی های جدیدی داده می شود و بیلد های بیشتر را از سوی مایکروسافت دریافت خواهند کرد. گابریل از اینسایدر ها 4 بیلد جلوتر می باشد و این نشانگر این است که اینسایدر ها با ایشان فاصله ی زیادی تا مشاهده کردن تغییرات تجربه ی کاربری ویندوز ندارند.


نظر شما کاربران عزیز سایت در مورد این موضوع چیست؟

11 Responses

 1. amir

  دوستان می گفتنند مایککروسافت فقط برای اضافه کردن یک ویژگی به ادج بیلد داده :laugh: بعد هم که همه خداحافظی می کردند و می رفتن سمت سیستم عامل های دیگه . کسی هم که سیستم عامل گیرش نمی یومد می رفتم تو افق محو می شد :laugh:

  پاسخ
  • amir

   آقای راد واقعا ممنون به این زحماتتون و ترجه سرع مطالب . راستی دارین به رکورد ۱۰۰۰ ارسال می رسید فقط یه ۳۴۳ تا دیگه مونده :laugh: :-D

   پاسخ
  • amir

   آقای راد واقعا ممنون به این زحماتتون و ترجه سرع مطالب . راستی دارین به رکورد ۱۰۰۰ ارسال می رسید فقط یه ۳۴۳ تا دیگه مونده :laugh: :-D

   پاسخ
   • رضا راد

    تشکر از شما دوست عزیز
    اره انشاا… 1000000000000 تایی هم میشم

  • Aaron

   مینیمم پست مورد نیاز برای 100 سال :-D
   Per year 10000000000
   Per day 27397260
   Per hour 1141552
   Per min 19025
   Per sec 317

   پاسخ
   • رضا راد

    اونم میبینیم
    الان داریم یه پست خیلی خاص میزنیم که مجدد منبع بزرگترین سایت های دنیا خواهیم شد

  • amir

   اوففففف آقای راد حساسش کردی. :-D :laugh:
   جدی دقت کردید پست هایی که یه خبر خوبه هیچ کس کامنت نمی ذاره اما خدایی نکرده یه خبر بد باشه همجور کامنتی با همه مدل فحاشی می ذارن :-(

   پاسخ
   • رضا راد

    اره واقعا
    پست اختصاصیه و پست انگلیسی هم هست نه فارسی
    میزاریم تا سایت های خارجی نیازی به ترجمه نداشته باشن

 2. alireza.k

  منظور از تغییر رفع باگ بوده،خودشون میذارن،خودشون میگیرن،خودشون کلاس میذارن،آقا ۳ تا از این تغییراتو بگو که قابل رویته!!!! هزارو خورده ای غیرقابل رویت واس خودت

  پاسخ
 3. حمزه

  بابا خسته شدیم، هردفعه بیلد جدید میاد کلی حجم اینترنت حدود ۳گیگ مصرف میشه، انگار رو گنج نشستیم

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour