نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت دیروز بیلد 15002 ویندوز 10 را برای کامپیوتر‌های خانگی و تبلت ها منتشر کرد. در این بیلد جدید بخش تنظیمات، کورتانا، و مایکروسافت اج دستخوش تغییرات بهینه سازی های بسیاری شده‌اند. مایکروسافت در این نسخه‌ی جدید از ویندوز برنامه‌ی Windows Defender را نیز برای ویندوز 10 PC و تبلت ارتقا داده است.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

بیلد 15002 ویندوز 10دونا سارکار، مدیر برنامه‌ی اینسایدر تایید کرده است که در بیلد 15002 از ویندوز 10، گزینه های جدیدی شامل اسکن سریع، پیشرفته و اسکن کامل به برنامه ویندوز دیفندر افزوده شده است. همینطور گزینه هایی چون اسکن عملکرد دستگاه و اسکن سلامت دستگاه برای مشاهده‌ی گزارش دقیق از وضعیت کامپیوتر به Windows Defender اضافه شده اند. در بخش Family options نیز شاهد ارتقا و بهبود در طراحی بصری هستیم و لینکهایی برای دسترسی به محتوا و اپلیکیشن های مختلف بر روی وب در آن نمایش داده‌ می‌شوند. شما همچنین قادر خواهید بود تا به کمک گزینه های موجود در این بخش اطلاعات مربوط به دستگاه خود را مشاهده کنید.

گزینه‌ی کاملا جدیدی که به این برنامه اضافه شده است، ” Refresh Windows” نام دارد که اگر کامپیوترتان کند شده، کرش می‌کند یا برای به‌روز‌رسانی با مشکل مواجه‌ است، برای شما مفید خواهد بود. این قابلیت با نصب مجدد و آپدیت فایل‌های مربوط به ویندوز کامپیوتر شما را به شکلی نوسازی می‌کند. در این بین ممکن است بسیاری از اپ هایی که نصب کرده اید پاک شوند اما فایلهای شخصی و تنظیمات ویندوز بدون تغییر باقی خواهند ماند.

پیوست

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour