نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر چه هنوز هیچ اظهار نظر رسمی مربوط به به روز رسانی جدید KB3206309 که در روز سه شنبه عرضه شد، وجود ندارد. اما کاربران اینسایدر تایید کردند که به روز رسانی جدیدی که ویندوز 10 را به نسخه 14986.1001 در دو حلقه سریع و کند برده است، Windows Defender را به گونه ای وصله کرده است. برای اطلاع از جزئیات خبر همراه ویندوزسنتر باشید.

14986.1001

بعد از نصب آپدیت، ویندوز 10 یک پیغام به منظور اطلاع رسانی به کاربران نمایش می دهد مبنی بر اینکه Windows Defender در مواردی بهبود یافته است. به طور دقیق تر، مشخصه های جدیدی به Windows Defender اضافه شده است که “new look” آنتی ویروس را به پایان خواهد رساند.

Windows Defender با بهبودهای زیادی عرضه شده است، ما به سختی کار کردیم تا بتوانیم مشخصه های جدیدی را به آن اضافه کنیم و به “new look” آنتی ویروس پایان دهیم، البته نمی توان گفت همه چیز کاملاً آماده است، متاسفانه برخی از مشخصه هایی که اکنون دنبالش هستید در دسترس نیست، به همین دلیل است که نسخه های قبلی Windows Defender هنوز در سیستم شما باقی مانده اند.

به علاوه، به نظر می رسد، KB3206309 یک به روز رسانی امنیتی بوده باشد، بنابراین زمانی که بیلد 14986 را به روز می کنید از پیغامی که نشان داده می شود متعجب نخواهید شد. مایکروسافت هنوز هیچ مقاله دانش بنیانی را برای آپدیت جدید در بخش Feedback Hub قرار نداده است.

تیم ویندوز اینسایدر در حال حاضر به مناسبت تعطیلات در استراحت به سر می برند، بنابراین تا 2017 شاهد عرضه بیلد جدید برای ویندوز 10 نخواهیم بود. اما دیروز مایکروسافت فایل ISO را برای بیلد 14986 عرضه کرده است، که اکنون برای دانلود در دسترس قرار دارد.

آیا شما تغییری در Windows Defender احساس میکنید؟ نظر خود را با ویندوزسنتر اشتراک بگذارید.

پیوست
منبع: Neowin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour