نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک آپدیت انباشته جدید بر روی اینسایدرهایی که روی حلقه Release Preview هستند، گسترده شده است، این آپدیت بیلد 14393.726 برای PC و موبایل است. آپدیت جدید دقیقا دو هفته بعد از اینکه آخرین آنها به حلقه تولید 14393.693 رسید، خواهد آمد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

همانطورکه شما در حال حاظر باید قادر به حدس زدن باشید، هنوز هیچ تغییرات در دسترسی وجود ندارد. معلوم نیست که چرا به نظر می آید که کمپانی مشکلات زیادی با انتشار نکات، همزمان با اینکه آپدیت رها شد، را دارد، اما اگر مایکروسافت آنها را منتشر نکند، آنها احتمالا در Feedback Hub نشان داده می شوند.

همچنین، باید اشاره کرد که مایکروسافت هرگز یک تغییر را ارائه نمی کند، این قطعا اولین بار نخواهد بود، بنابراین شما شاید نباید نفستان را برای این یکی نگه دارید. ما به این نظر درباره این کمپانی رسیده ایم.

اولین بار توسط Windows Central اشاره شد، این آپدیت خود را به عنوان KB3216755بر روی کامپیوترها نشان خواهد داد. اگر شما در حال حاظر بر روی حلقه Release Preview هستید، می توانید آن را به وسیله چک کردن آپدیت ها، بر روی دستگاهتان قرار دهید. اگر اینچنین نیست، شما همیشه میتوانید به تب Windows Insider Program بروید و بر روی “Get started” کلیک کنید.

نظر شما درمورد آپدیت جدید چیست؟

نظراتتان را با ویندوزسنتر در میان بگذارید!

پیوست

منبع: NeoWin

2 Responses

  1. جواد

    میشه لطفا جواب منو بدین….لومیا۱۳۲۰ دارم ،براش دیگه اپدیت نمیاد،ویندوز ۱۰کردم یکی دوبار بعدش اپدیت اومد الان خیلی وقته نمیاد،کند شده باتری از زود تموم میشه،چی کنم؟

    پاسخ
  2. جواد

    اینسایدر شدم،واسه گرفتن ویندوز۱۰،بعد وقتی گرفتم از اینسایدری اومدم بیرون…اوایل چند ماه در میون اپدیت میشد خیلی خووب میشد،الان خیلی وقته هرچی سرچ میزنم میگه اپدیتی موجود نیست

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour