نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مدتی بود که مایکروسافت بیلد ویندوز ۱۰ موبایل را برای اینسایدرها منتشر کرد. با این حال، انتظار می رفت این شرکت بیلد ۱۰۱۳۶ ویندوز ۱۰ موبایل را بزودی منتشر کند. ابن بیلد با خود تعدادی  قابلیت های جدید و همچنین بهینه سازی های فراوان  را به همراه خواهد داشت. با توجه به گزارش سایت  WindowsMania.pl، بیلد ۱۰۱۳۶ همراه با خود دکمه اصلاح شده اتصال به اینترنت را در اکشن سنتر به ارمغان خواهد آورد. این بیلد یک دکمه اتصال جدید ۳G را معرفی می کند و دکمه Wi-Fi نیز بهبود یافته است – و با یک کلیک بر روی دکمه Wi-Fi ، Wi-Fi  را روشن / خاموش خواهد کرد، و فشار دادن طولانی آن، صفحه تنظیمات Wi-Fi را باز خواهد کرد.

مشخص است که این ویژگی بزرگ نیست. با این حال، ویژگی های کوچک مانند این در واقع تجربه کاربری را بهبود می بخشد. شما در مورد اصلاحات موجود در زمینه دکمه های اکشن سنتر چه فکر می کنید؟ بحث و گفتگو در بخش نظر زیر را فراموش نکنید!

3 Responses

 1. me

  بنده قبلا برنامه اینسایدر رو نصب کرده بودم و الان تو بخش ستینگ قسمت فون اپدیت برام اپدیت وین ده اومده بعد من برنامه اینسایدر رو حذفیدم منتها اون اپدیت هنوز هست و هی برام یاداوری میشه.
  حالا میخوام بدونم چجوری میشه اون اپدیتو کلا برام نیاد و الان اگه اینسایدر رو نصب کنم و بخوام این اپدیت جدید که قرار امشب یا فردا بیاد رو نصب کنم باید چکارش کنم؟؟؟

  پاسخ
 2. Cyrus

  تو ویندوز فون ۸.۱ برای خاموش کردن wi_fi باید وارد منوی تنظیمات بشی که حالا با آپدیت دکمه wi_fi راحت تر میشه کار کرد.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour