نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

چند ماه پس از انتشار ویندوز 10 دسکتاپ برای عموم مایکروسافت در حال آماده کردن بیلد جدیدی مخصوص ویندوز 10 می باشد که این بیلد موسوم بر ویژگی های جدید و برخی تغییرات دیگر می باشد. اگر چه در خبر های گذشته مایکروسافت اعلام کرد که این بیلد جدیدی که ارائه می شود تغییراتی در بخش کاشی ها و ظاهر دسکتاپ انجام می پذیرد اما این شرکت تغییراتی جهت بهبود در عملکرد OneCore هم خواهد داد تا در آینده شاهد ویژگی های جدیدی باشیم. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

همیشه با ارائه شدن بیلد های جدید مشکلاتی که کاربران گزارش داده اند را رفع می کنند و شاهد ویژگی های که در آن بیلد اضافه شده است هستیم. اما این بیلد جدید قرار است با تغییرات فراوان در بخش ظاهر ویندوز انجام گردد که جزو بزرگترین تغییرات این ویندوز شناخته می شود. این تغییرات شامل کاشی های زنده ی اپلیکیشن های مختلف دسکتاپ امثال برنامه آب و هوا ، ایمیل ، ویدیو ، تقویم و … می باشد که مشکلات شناخته شده آن کاشی ها رفع و عملکرد آنها بهتر خواهد شد. در گذشته طی یک کنفرانسی که مایکروسافت داشت در آن سخنرانی اعلام شد که در آینده کاشی های زنده و اطلاعیه ها و بخش اکشن سنتر ویندوز تغییرات اساسی خواهد داشت که در حال حاظر زمان آن فرا رسیده است و این تغییرات در بیلد آینده ی ویندوز اعمال می گردد.

screen_shot_2016-01-24_at_9.49.11_pm_story

همچنین کاشی هایی که در بخش منوی استارت وجود دارد در این بیلد جدیدی تغییراتی خواهند داشت که کاربر می تواند رابط کاربری بهتری با آنها داشته باشد. در این آپدیت دسترسی های دیگری هم به کاربر داده خواهد شد تا کاربران بتوانند در این کاشی های بخش های مختلف جهت شخصی سازی ، تغییرات دلخواه انجام دهد که طبق درخواست های زیاد کاربران مایکروسافت اضافه کرده است.


نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

5 Responses

 1. sina h

  تشکر بابت مطلب
  امیدوارم ماکرو هرچه سریع تر کاراش بیوفته رو غلطک و طرفدارا شو راضی کنه
  بالاخره اوناهم آدمن. مشکلات دارن . دوستان فکر میکنن توسعه سیستم عامل کار راحتیه
  واقعا این جوری نیست. همه میگن فیدبک میدیم چرا عملی نمیشه و ماکرو اهمیت نمیده
  ولی در واقعیت این جوری نیست . یک تغییر کوچک توی سیتم عامل ممکنه هزاران تغیر و مشکل دیگه ایجاد کنه
  پس خوهشن منطقی و با فکر موضوع رو نگاه کنید
  من نمیگم ماکرو بدقولی نکرده یا مشکلی نداره
  چرا کرده . ولی خب قابل بخخششه در قبال کاری که ماکروسافت میکنه
  همیشه شاد و خوش باشین

  پاسخ
 2. سمیرا

  سلام آقای راد داشتم تو گوگل سرچ میکردم چطور بیلد ویندوزمو ارتقاء بدم که با سایت شما روبرو شدم سوالی داشتم و اونم اینه که ویندوزم اینترپرایز 10 version 1607 build 14393.693 چطور میتونم این بیلدو ارتقا بدم به 14.936 بدونه اینکه ویندوزمو عوض کنم؟ با تشکر

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour