نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت بر روی یک بروز رسانی عمومی موسوم بر رد استون 3 کار می کند که انتظار می رفت تا پایان سال 2017 این بروز رسانی منتشر گردد. امروز مایکروسافت طی یک بیانیه تایید کرد که بروز رسانی بزرگ رد استون 3 قرار است در ماه سپتامبر 2017 (شهریور یا مهر 1396) منتشر گردد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

همچنین مایکروسافت اعلام کرده که در حال برنامه ریزی جهت انتشار دو آپدیت بزرگ ویندوز 10 در هر سال می باشد که یکی از آن در ماه مارس منتشر گردید و آپدیت دوم در ماه سپتامبر قرار است منتشر شود. البته ممکن است که یک انتشار عمومی در ماه اکتبر داشته باشیم که پیش زمینه ای برای دریافت آن بروز رسانی دوم بزرگ سال می باشد.

انتظار می رود که این بروز رسانی دوم انتظار می رود که شامل ویژگی های جدید ویندوز 10 و همچنین بهبود بسیار خوبی در قسمت های مختلف ویندوز به همراه داشته باشد. ممکن است مایکروسافت جزئیاتی از این بروز رسانی را در کنفرانس سالانه Seattle که ماه آینده برگذار می شود را اعلام کند.

مایکروسافت در حال تست اولیه رد استون 3 می باشد که بزودی برای اینسایدر های حلفه fast منتشر می گردد تا مورد آزمایش قرار گیرد و تا ماه سپتامبر آماده‌ی انتشار عمومی باشد.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این آپدیت چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour