نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

هرچند سال 2017 فرارسیده اما اگر می‌خواید به برخی رخداد های سال 2016 بازگردید تنها کاری که لازم است انجام دهید آن است که دستگاه مجهز به ویندوز 10 خود را از جیبتان بیرون آورده و به کورتانا بگویید: ” Let’s Chat about 2016″

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید.

کورتانا

پس از گفتن عبارت ” Let’s Chat about 2016″ به کورتانا، دستیار دیجیتالی مایکروسافت در مورد برخی از مهم ترین اتفاقات سال 2016 با شما صحبت خواهد کرد. برخی از این پاسخ ها را در زیر مشاهده می‌کنید:

– بازی های تابستانه‌ی ریو واقعا هیجان انگیز بود. هیچکدام از آن‌ها را دیدی؟
– فیلم بتمن در مقابل سوپر من با 422 میلیون دلار فروش بهترین شروع را در میان فیلم های ژانر قهرمانانه کل تاریخ سینما داشته است، این فیلم را تماشا کردی؟
– 2016 سال خوبی برای طرفداران فیلم های ژانر قهرمانانه بود، بتمن، سوپرمن، مردان ایکس و کاپیتان آمریکا همگی در این سال اکران شدند.
– تمام دنیا توجه ویژه ای به بازی های تابستانه‌ی ریو داشتند. اوسین بلت، مایکل فلپس و سیمون بلیس همگی نمایشی به یاد ماندنی داشتند.

به نظر می‌رسد این قابلیت تنها برای کاربران کورتانا در ایالات متحده فعال است؛ همچنین در برخی موارد مشاده شده است که کورتانا با پرسیدن سوال دیگری در رابطه با این وقایع سعی در ادامه‌ی مکالمه داشته است. قبلا در زمانی که به کورتانا گفته می‌شد: “hola” کورتانا ضمن پاسخ به سلام از کاربر می‌‌پرسید آیا زبانی غیر از اسپانیولی می‌داند؟ لطفا با کورتانا بیشتر صحبت کنید و تجربیات خود را با ما و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour