نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت مایکروسافت، عرضه بیلدهای جدید سیستم‌عامل ویندوز 10 را برای کاربران برنامه ویندوز اینسایدر تا اوایل ژانویه، متوقف کرده است و بنابراین، بیلدهای جدید، پس از تعطیلات سال نو میلادی عرضه خواهد شد. با این‌حال، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که به‌روزرسانی رداستون 2 سیستم‌عامل ویندوز 10 که با نام Creators Update شناخته می‌شود؛ تقریباً آماده شده است. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با وب‌سایت ویندوزسنتر، همراه باشید.

به‌روزرسانی Creators Update سیستم‌عامل ویندوز 10 آماده شده است

در یک گزارش جدید، آمده که چند بیلد بعدی به‌روزرسانی رداستون 2 سیستم‌عامل ویندوز برای به‎روزرسانی عمده بعدی، حائز اهمیت است زیرا مایکروسافت، تلاش دارد تا هرچه سریع‌تر، توسعه قابلیت‌های جدید به‌روزرسانی Creators Update را به پایان برساند و سپس، بر روی رفع باگ‌های عمده و بهبود عمکرد این به‌روزرسانی در دستگاه‌های ویندوزی، تمرکز نماید.

 هدف مایکروسافت آن است تا توسعه ویژگی‌های جدید را در ماه ژانویه به پایان برساند و سپس، بر روی رفع‌ باگ‌های عمده که به کمک کاربران برنامه ویندوز اینسایدر گزارش خواهد شد؛ متمرکز شود. همانند آنچه که برای سیستم‌عامل ویندوز 10 و به‌روزرسانی عمده سالانه اتفاق افتاد، کاربران برنامه ویندوز اینسایدر در ابتدا و پیش از دیگر کاربران، بیلد نهایی به‌روزرسانی Creators Update سیستم‌عامل ویندوز 10 را دریافت خواهند کرد.

شایعه شده است که به‌روزرسانی Creators Update در ماه مارس با شماره 1703 عرضه شود و بنابراین، مایکروسافت نزدیک به یک ماه برای رفع‌ باگ‌های عمده به‌روزرسانی جدید سیستم‌عامل ویندوز 10 پیش از انتشار عمومی آن، فرصت دارد.

ویندوز 10

با توجه به این موضوع که به‌روزرسانی رداستون سیستم‌عامل ویندوز 10 تقریباً آماده شده است و تنها باید مدتی به رفع باگ‌های عمده آن، اختصاص یابد؛ انتظار داریم که توسعه به‌روزرسانی رداستون 3، شکل رسمی به خود بگیرد و بنابر گمانه‌زنی‌ها، این به‌روزرسانی در پاییز سال آینده منتشر خواهد شد.

این موضوع، نشان می‌دهد که مایکروسافت برای سال 2017، نزدیک به دو به‌روزرسانی عمده برای سیستم‌عامل ویندوز 10 آماده کرده است و گمان می‌رود که گوشی سرفیس فون نیز به همراه به‌روزرسانی رداستون 3 عرضه شود. علاوه‌براین، مایکروسافت برای عرضه تبلت ویندوزی سرفیس پرو 5 به همراه به‌روزرسانی رداستون 2 برنامه‌ریزی کرده است.

به‌روزرسانی رداستون 3 در پاییز سال آینده عرضه خواهد شد

به همین جهت، انتظار داریم که در به‌روزرسانی رداستون 3 سیستم‌عامل ویندوز 10، قابلیت‌های جالب و هیجان‌انگیزی برای گوشی‌های ویندوزی در نظر گرفته شده باشد. با این‌حال، باید گفت که جزئیات چندانی در رابطه با به‌روزرسانی رداستون 3 در حال‌حاضر، در دسترس نیست اما مدتی پس از انتشار عمومی به‌روزرسانی Creators Update برای سیستم‌عامل ویندوز 10، انتظار داریم که عرضه بیلدهای نخست از به‌روزرسانی رداستون 3 برای کاربران برنامه ویندوز اینسایدر مایکروسافت، آغاز شود.

بنابر شایعات، سرفیس فون به صورت پیش‌فرض با سومین به‌روزرسانی عمده سیستم‌عامل ویندوز 10 موبایل عرضه خواهد شد و از جمله تغییرات گنجانده‌شده در این به‌روزرسانی، می‌توان به اجرای برنامه‌های 32 بیتی بر روی گوشی‌های هوشمند مجهز به تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام اشاره کرد.

البته در حال‌حاضر، مشخص نشده است که علاوه‌بر سرفیس فون مایکروسافت، شرکای تجاری این سازنده از جمله اچ‌پی و آلکاتل، برنامه‌ای برای عرضه یک گوشی پرچم‌دار ویندوزی مجهز به تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام دارند یا خیر.

با این‌حال، بد نیست که یادآوری کنیم شرکت اچ‌پی بر روی یک گوشی ویندوزی مشغول به کار است و شایعات از عرضه آن به عنوان یک گوشی میان‌رده حکایت داشته‌اند. به همین جهت، انتظار داریم که این گوشی به تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام مجهز نشده باشد و بنابراین، این گوشی نمی‌تواند برنامه‌های 32 بیتی را اجرا نماید.

پیوست
منبع: Softpedia

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour