بهترین همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

بهترین همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

زمانی که رفتن دشوار می شود، داشتن یک همراه ضروری به نظر می رسد.

زمانی که شما در حال کاوش در کهکشان های دور هستید، یا جناح دشمن در حال عقب نشینی است، هر قهرمانی به یک همراه صمیمی احتیاج پیدا می کند. همراهان بازی ویدئویی در Xbox One در هر اندازه و شکلی عرضه شده اند، که گاهی به یاد ماندنی ترین جنبه از هر ماجراجویی هستند. در این مطلب بهترین همراهان بازی های ویدئویی مورد پسند ما که در Xbox One به هم پیوند می خورند آورده شده است، برای بررسی بیشتر آنها با ما در ویندوز سنتر همراه باشید.

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

الیزابت (BioShock Infinite)

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

الیزابت

در بررسی کاراکتر های مطرح بازی های ویدئویی، الیزابت در بازی BioShock Infinite یکی از به یاد ماندنی ترین و موثر ترین همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One بوده است. الیزابت یک کاراکتر کلیدی در روایت داستانی بازی بوده است،و توانست در مبارزه، از بوکر به شیوه موثری پشتیبانی کند.

پس از فرار از زندان مرکزی کلمبیا، الیزابت سریعاً از راز مخوفی که در شهر بود، مطلع می شود. اگر چه او از دور قفل شده بود و پناه داده شده بود، اما به زودی از انگیزه های بوکر آگاه شد و در کنار او به مبارزه پرداخت. اگر چه او نتوانست خیلی زود تفنگ ساچمه ای به دست بگیرد اما توانست در طول جنگ گرم به عنوان یک پشتیبان به خوبی عمل کند و بسیاری از کارها را به خوبی پیش برد. ضمناً قابلیت او در دستکاری زمان او را منحصر به فرد کرده است و توانست در نیمه دوم بازی، به یک تعمیرکار موثر بدل شود.

کورتانا(Halo series)

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

کورتانا

کورتانا یکی از سنتی ترین همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One است، به عنوان دستیار رئیس چیف (Master Chief)، ذر هر یک از بازی های اصلی Halo ظاهر شده است. او همچنین یک نمونه عینی است که توانسته با چیف ارتباط احساسی برقرار کند، کورتانا با ماجراجویی هایی که در کهکشان می کرد توانست چیف را در وضعیت پایداری نگه دارد.

اگر چه کورتانا در ابتدا یک شخصیت وابسته وفادار بود، اما او به زودی با توسعه رابطه اش توانست به بخشی کلیدی از مجموعه داستان تبدیل شود. زمانی که رئیس چیف مایل بود از ریل استفاده کند تا امنیتش حفظ شود، کورتانا با زخمی شدن نشان داد که خودش را در مشکلات رئیس چف شریک می داند.

کاپیتان پریس (مجموعه Call of Duty)

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

کاپیتان پریس

اولین فرد تیراندازی که کمپین تشکیل داد، اما برای هیچ یک از اعضاء آن شناخته نشد. باید گفت کاپیتان پریس از مجموعه Call of Duty یک نمونه استثنائی از هنجار های موجود است که به عنوان یکی از بهترین همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One است. او هزینه نگهداری یک شخصیت به عنوان پدر را پرداخت می کند، پیشرو ارتش در حوادثی است که در اولین سری از بازی های Modern Warfare  وقوع می یابد. احتمالاً  با توجه به شخصیتی که کاپیتان پریس در اکثر برخورد ها بروز می دهد، یکی از کاراکترهایی از مجموعه Call of Duty است که به این مسئله که به تنهایی مورد بررسی قرار گیرد، پایان خواهد داد.

در حالی که در بهترین و جدی ترین حالت، کاپیتان پریس در جوک های گاه و بی گاه در این زمینه به خوبی شناخته شده است. علی رغم شخصیت تند خوی واگرای این کاراکتر، در نقل قول از تاریخچه Call of Duty، کاپیتان پریس برای بسیاری از افراد به یاد ماندنی خواهد بود.

داگمیت (مجموعه Fallout)

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

داگمیت

داگمیت یکی از سگ های دوست داشتنی از نزاد (German Shepherd) است که در مجموعه بازی های Fallout ظاهر شده است، به طور دقیق تر در Fallout 3 و Fallout 4، این سگ نیز یکی از به یاد ماندنی ترین همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One است. دوستی با داگمیت یکی از اولین وظایفی است که هر کس در بازی Fallout باید آن را انجام دهد، بعد از درگیر شدن با توله سگ تنها، خارج از راکت قرمز کامیون متوقف می شود.

داگمیت یکی از معدود همراهانی بوده است که توانست در بازی 4 Fallout نیز باقی بماند، داگمیت کمک فوق العاده ای در مرور بیابان های وسیع می کند. البته مانند تمام همراهان بازی ها، داگمیت با مشکلاتی هم دست به گریبان بوده است مثلاً در کمک در مبارزه و با حمل اقلام.

مک (ReCore)

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

مک

اگر زندگی سگ ها چیزی نیست که برایتان مطلوب باشد، باید گفت مک در بازی ReCore دوست سگ مانند دیگری است که قطعات الکترونیک بیشتری در هسته خود دارد. همکاری با جولی و دیگر همکاران رباتیک، وفاداری به صاحبش او را به بخش ارزشمندی از صف Corebot تبدیل می کند. این کاراکتر با ارتباط خوبی که برقرار می کند یکی از همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One است که به خوبی در خاطره باقی می ماند.

از ابتدا مک در کنار جولی جفت بوده است، در فریم Corebot اولین کسی که تحت کنترل جولی در آمده اوست، در 9 هزار فریم موجود، توانایی مک بهترین موردی است که در جست و جو و بازیابی اقلام مورد استفاده قرار گرفته است، او به سادگی به عنوان یک دوست محبوب در اختیارتان قرار می گیرد.

کوایت(Metal Gear Solid V: The Phantom Pain)

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

کوایت

اگرچه کوایت اوایل تلاش می کرد رئیس بزرگ “Big Bos” را در حمله به بیمارستان (Metal Gear Solid V) بکشد، اما او به زودی در ماموریت ها در همراهی با ونوم اسنیک “Venom Snake” در طول سری سگ های الماسین “Diamond Dogs” تغییر کرد. پس از صدمات کشنده ای که در ترور اشتباهی به او وارد شد، با تنفس از طریق پوست که با درمان های تجربی برای زنده ماندن او در نظر گرفته شده بود، همچنان در بازی باقی ماند. علیرغم شخصیت یس رحمی که داشته به عنوان یکی از همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One در ذهن نقش بسته است.

کوایت همراهی است که در قلبش هیچ رحم و مروتی نبود، اما در طول سری سگ های الماسین شروع به بروز برخی رفتار دلسوزانه می کند. ضمناً او قادر نیست صحبت کند، اما شخصیت او در The Phantom Pain به صورت نسبتاً منحصر به فردی بوده است. اگر چه او هنوز هم در موقعیت های خطرناک می تواند بسیار بی رحم باشد اما به نظر می رسد کوایت همراهی قدرتمند و غیر منتظره باشد.

کلپ ترپ (مجموعه Borderlands)

همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One

کلیپ ترپ

کلپ ترپ ستودنی است اما مکرراً دستیار را مورد آزار قرار می دهد، او در هر بازی اصلی با یک ظاهر خاص نمایان می شود. او به گونه ای برنامه نویسی شده که شخصیت مطرود بیش از حد مشتاقی به نظر آید. شخصیت کلپ ترپ در تاریخچه ممتاز فراموش نشدنی همراهان بازی های ویدئویی در Xbox One، می درخشد.

اگر چه کلپ ترپ در اولین سری بازی Borderlands نگه داشته شده است، اما در نسخه بعدی در هر دو مورد توانایی ها و شخصیت غیر عادی، گسترش یافته است. به هر حال اگر شما مایلید با کلیپ ترپ بازی کنید، فقط مطمئن شوید که از پله ها دوری می کنید.

[divider]پیوست[/divider]

[column size=one_half position=first ]منبع: Windowscentral[/column]

زیبا کریمی وب‌سایت
به تکنولوژی های جدید و تحلیل سیستم عامل ها و برنامه های کاربردی علاقه مند هستم و از اینکه میتوانم از طریق ویندوز سنتر موارد مطرح در تکنولوژی را با شما به اشتراک بگذارم خوشحالم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.