نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

منتقدین وب‌سایت هالیوود ریپورتر بهترین اجراهای سال 2016 را انتخاب کردند. این لیست به ترتیب الفبا مرتب شده است. با ویندوزسنتر همراه باشید.

بهترین اجراهای سال 2016

کیسی افلک (Casey Affleck)

Manchester by the Sea

کیسی افلک

شخصیت کنایه‌آمیز و غمگینی که افلک از کاراکتر لی ساخته است، حتی یک نفس بیهوده نمی‌کشد. در فیلمی تمام کلیشه‌های غم، رستگاری و بهبود یافتن را انکار می‌کند، اجرای تحسین‌برانگیز افلک تا سال‌ها به یاد خواهد ماند.

مایکل باربیری (Michael Barbieri)

Little Men

مایکل باربیری

تونی، پسرک ازخودراضی اما دوست‌داشتنی درام ظریف “مرد کوچک” که رؤیای بازیگر شدن را در سر می‌پروراند. این شخصیتی است که مایکل باربیری جوان به زیبایی از پس اجرای آن برآمده است. فقط کافی است سکانسی که تونی جلوی مربی بازیگری‌اش اظهار شجاعت و دلاوری می‌کند را ببینید. توضیح بیشتری لازم نیست.

کیت بکینسیل (Kate Beckinsale)

Love & Friendship

کیت بکینسیل

یکی دیگر از بهترین اجراهای سال 2016 اجرای کیت بکینسیل در فیلم عشق و دوستی است. استعداد تمام و کمالی می‌خواهد که نقشی در یک فیلم کمدی را این‌گونه بی‌نقص ارائه بدهی. بکینسیل به زیبای توانسته است شخصیت بانو سوزان ورنون (Susan Vernon) را به کمال برسد. زمانی که سوزان برای کلوئی در مورد انتخاب همسرش دلسوزی می‌کند، شاهد یکی از بهترین دیالوگ‌های امسال خواهید بود. او به کلوئی می‌گوید: «همسرت اونقدر پیر است که نمی‌شود رامش کرد و آن‌قدر جوان است که به این زودی نخواهد مرد!»

آنت بنینگ (Annette Bening)

20th Century Women

آنت بنینگ

اجرای بنینگ نیز یکی دیگر از بهترین اجراهای سال 2016 است. او در فیلم زن قرن بیست و یکمی نقش مادری را بازی می‌کند که همه آرزوی داشتنش را دارند. بنینگ در نقش زنی نیمه غیرمتعارف در دهه‌ی هفتاد آراسته، بامزه و تا حدودی شکننده است. بااینکه بنینگ در این نقش می‌درخشد، اما نباید از کنار اجرای دیگر بازیگران این فیلم که در کنار بنینگ اجراهای به‌یادماندنی را ارائه کرده‌اند به‌آسانی گذشت.

سونیا براگا (Sonia Braga)

Aquarius

سونیا براگا

با گذشت بیش از چهار دهه که از بازی وی در فیلم “دونا فلو و دو همسرش”، براگا ثابت کرده که در این فیلم درام از همیشه جذاب‌تر است. او در نقش منتقد بازنشسته‌ی موسیقی که کاشانه‌اش را به دست توسعه‌دهندگان تندرو نمی‌سپارد، یکی از بهترین اجراهای سال 2016 را ارائه کرده است. این بازیگر 66 ساله‌ی برزیلی در این نقش به‌صورت فیزیکی و احساسی خودش را نشان داده و اجرایی تکان‌دهنده ارائه می‌دهد.

جف بریجز (Jeff Bridges)

Hell or High Water

جف بریجز

پس از بازی در فیلم “شهامت” (True Grit) بریجز در این فیلم نقش رنجر تگزاسی به نام مارکوس همیلتون را بازی می‌کند. شخصیتی وسترن با روحی خسته، شوخ‌طبع و هوشمند که از تنهایی خود زخم‌خورده است.

جودی دیویس (Judy Davis)

The Dressmaker

جودی دیویس

یکی دیگر از بهترین اجراهای سال 2016 اجرای دیویس در این فیلم است. بازی بی‌نقص او در فیلم “خیاط” همه را به این فکر وا‌می‌دارد که او تابه‌حال کجا بوده است و چرا او را در فیلم‌های بیشتری نمی‌بینیم؟ او نقش زنی عصبی و بددهان را بازی می‌کند که زخم‌زبان‌هایش سوزاننده هستند اما درعین‌حال عشقش نسبت به شخصیت تیلی (Kate Winslet) بی‌آلایش و صادقانه است. این اجر به‌قدری زیباست که شمارا مشتاق دیدن جودی دیویس در نقش بعدی‌اش می‌کند.

آدام درایور (Adam Driver)

Paterson

آدام درایور

بازی درایور در فیلم جیم جارموش (Jim Jarmusch) به عنوان یک راننده‌ی اتوبوس استاد سخن، بسیار چشمگیر است. بیوگرافی هنری این بازیگر هرچند هنوز خیلی کوتاه است، اما آثار فاخری را در خود جای داده است. اما باید اعتراف کنیم این اولین باری است که احساس می‌کنیم او می‌تواند بازیگر بسیار موفقی شود.

دیگر بازیگران لیست بهترین اجراهای سال 2016 از نگاه منتقدین وب‌سایت هالیوود ریپورتر:

 • رالف فاینس (Ralph Fiennes) برای بازی در فیلم A Bigger Splash
 • لوک اوانز (Luke Evans) برای بازی در فیلم High-Rise
 • کتلین هان (Kathryn Hahn) برای بازی در فیلم Bad Moms
 • تام هنکس (Tom Hanks) برای بازی در فیلم A Hologram for the King
 • ساندار هولر (Sandra Hüller) برای بازی در فیلم Toni Erdmann
 • ایزابل هوپرت (Isabelle Huppert) برای بازی در فیلم Elle, Things to Come
 • شایا لابوف (Shia LaBeouf) برای بازی در فیلم American Honey
 • وینسنت لیندون (Vincent Lindon) برای بازی در فیلم The Measure of a Man
 • گروه بازیگران فیلم Moonlight
 • جولیان مور (Julianne Moore) برای بازی در فیلم Maggie’s Plan
 • ویگو مورتنسن (Viggo Mortensen) برای باز در فیلم Captain Fantastic
 • روت نگا (Ruth Negga) برای بازی در فیلم Loving
 • ناتالی پورتمن (Natalie Portman) برای بازی در فیلم Jackie
 • مورگان سیلور (Morgan Saylor) برای بازی در فیلم White Girl
 • مایکل شانون (Michael Shannon) برای بازی در فیلم Nocturnal Animals
 • تیکا سامپتر (Tika Sumpter) برای بازی در فیلم Southside With You
 • آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) برای بازی در فیلم The Witch, Barry

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour