نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

زمانی که برای اولین بار بلک بری کی وان را در دست گرفتم، افکار مختلفی به ذهنم هجوم آورد. چه کسی بلک بری را خریداری می کند؟ گوشی هوشمند با صفحه کلید واقعی در سال 2017؟ تا جایی که من می دانم بلک بری یک نام تجاری بود که تنها در کتاب های تاریخ می شد آن را یافت. اما پس از استفاده از این گوشی هوشمند، مجبور شدم که اشتباهم را بپذیرم. به من اعتماد کنید، کی وان یکی از هوشمندترین اسمارت فون هایی است که تاکنون دیده ام. با ویندوزسنتر همراه باشید.

بلک بری کی وان شگفت انگیزترین گوشی هوشمند سال 2017

یک تفاوت بزرگ

نسخه 2017 بلک بری، سیستم عامل اندروید را به طور کامل اجرا می‌کند (نه به صورت سمبلیک) که این سیستم عامل در نسخه های قدیمی گوشی های دارای این برند وجود نداشت. این بدان معناست که شما می توانید از صدها میلیون اپلیکیشن موجود در Google Play استفاده کنید و در عین حال نیز از تمامی ویژگی های منحصر به فرد بلک بری برخوردار شوید.

با وجود آن که همه بر این باورند که صفحه های لمسی بسیار سریع تر و نیز دقیق تر هستند، اما استفاده از کلیدهای واقعی نیز احساس بسیار خوبی را در بسیاری از افراد به وجود می آورد. صفحه کلید کی وان درست مانند یک فنجان چای قند پهلو حسی کاملا آشنا را به کاربر القا می کند، همه چیز دقیقا همان جایی است که شما در ذهن دارید.

برنامه های کلاس تجارت

اگر شما یک کاربر تجاری هستید، تمامی اپلیکیشن های شناخته شده در گوشی های بلک بری و بهترین نرم افزارهای امنیتی موجود در بازار را در کی وان خواهید یافت. یکی از این اپلیکیشن ها، BlackBerry Messenger است که در سال 2011 در لندن مورد استفاده ی بسیاری از کاربران قرار می گرفت.

آیا باید این گوشی را خریداری کرد؟

اگر برای کار و بازی از تنها یک تلفن همراه استفاده می کنید، بهتر است از خرید این دستگاه صرف نظر کنید.

طبیعتا کی وان یک گوشی پرفروش نیست؛ نسخه ای نهایی از گوشی های این کمپانی برای افراد مشغول به کاری است که باید 24 ساعت شبانه روز را آنلاین بوده و احتمالا یک آیفون برای تمامی فعالیت های خارج از کار خود حمل می کنند. صفحه کلید این گوشی برای افرادی که در یک دهه ی گذشته تجربه ی استفاده از یک گوشی بلک بری را نداشته اند نیز بسیار جالب توجه خواهد بود.

بلک بری مناسب افراد خاص است اگر شما هم می‌خواهید صاحب این دستگاه فوق‌العاده باشید، می‌توانید آن را با اطمینان از اصل بودن، از فروشگاه ساری تک خریداری نمایید.

پیوست
منبع: TheMemo

 

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour