نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

از آغاز, اپلیکیشن پیام رسانی مایکروسافت یکی از بی استفاده ترین اپلیکیشن ها در کامپیوتر برای کاربران بوده است. این اپلیکشن بسیاری از ویژگی هایی که اسکایپ را بهتر و لذت بخش تر می کند ندارد و از ماه نوامبر است که مهمان کامپیوتر های ماست. و تنها فقط  پشتیبانی Mojis اسکایپ و به اشتراک گذاری عکس را داراست که یک ویژگی است که برای تقریبا یک سال در دیگر سیستم عامل ها حاضر بود. در حالی که حداقل  ویندوز 10 رایانه های شخصی باید توانایی تعامل با اس ام اس در راه های مختلفی – از جمله ارسال آنها از طریق کورتانا و یا با استفاده از Outlook.com یا یک برنامه شخص ثالث برای مشاهده آنها داشته باشد. ولی حداقل تا کنون هیچ راهی برای تعامل پیام نداشته است.

Screenshot-23-e1456577265281

ما به تازگی متوجه این شده ایم که برنامه کاشی زنده شروع به نشان دادن اطلاعیه اس ام اس برای پیام های دریافتی بر روی اس ام اس در برنامه کامپیوتر می کند که به عنوان مثال در عکس بالا نشان داده شده است.

هنوز واضح و مشخص نیست که این قابلیت به این اپلیکیشن اضافه گردیده است یا فقط تعییرات جزئی و پشت صحنه بیلد های اینسایدر رد استون است! چند نکته وجود دارد که باید به آن ها توجه کنیم. این پیام در واقع در صفحه نمایش اپلیکیشن پیام رسان نشان داده نمی شود و فقط بر روی چرخش کاشی زنده وجود دارد! موضوع دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که اپلیکیشن مردم (people) ویندوز نیز از ویژگی های ارسال اس ام اس در بخش تاریخ بهره می برد. پس این غیر ممکن نیست که اپلیکیشن پیام رسانی هم این قابلیت را به خود اضافه کند. این روشن است که مایکروسافت در حال برنامه ریزی و کار بر روی این اپلییکشن و این قابلیت می باشد. پس باید منتظر بود و دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

نظر شما همراهان ویندوز سنتر چیست؟ آیا این قابلیت را مفید می دانید؟ آیا خواهان اضافه شدن آن هستید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

7 Responses

 1. poorya

  سلام

  دوستان بنده الان متوجه شدم جای هردو نظر غلط هست چطور اصلاح کنم؟

  https://groove.uservoice.com/forums/209733-microsoft-groove-feature-suggestions/suggestions/12496383-add-iran-holidays-to-mail-and-calender-app

  https://groove.uservoice.com/forums/209733-microsoft-groove-feature-suggestions/suggestions/12496932-windows-feedback
  اقا مهدی لطفا راهنمایی کنید نمی تونم موضوعات پیدا کنم
  ممنون

  پاسخ
  • poorya

   اقا مهدی گرو ه نظر ها نادرست هست باید هرکدام در جای درست مطرح بشند
   من به اشتباه در بخش groove مطرح کرده ام

   پاسخ
 2. امین

  تو عکس اول یه نوار تو برنامه مسیجینگ هست که عکس مخاطبارو داره! اونو من ندارم چرا؟ چطوری میشه اوردش؟

  پاسخ
  • محمد

   منم اول که 10 نصب کردم این نواره بود ولی الان دیگه نیس. منم مشکل امین رو دارم

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour