نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

برنامه XBOX در ویندوز ۱۰ موبایل با دریافت آپدیت سنیگین خود در امروز تغییرات زیادی را برای خود به ارمغان می آورد که برخی از آنها خیلی عالی اند ! با توجه به تغییرات گفته شده از سوی مایکروسافت ، بزرگترین تغییر در این ورژن از برنامه XBOX اضافه شدن قابلیت استریم بازی ها از XBOX One برروی گوشی ویندوزی خود است. هر چند ما هنوز قادر به دریافت یک بازی نیز بر روی گوشی ویندوزی خود نبوده ایم !

xbox-app-mobile-game-streaming-update

همان گونه که در بالا اشاره شد ما هنوز موفق به استریم بازی ها برروی ایکس باکس وان خود نشده ایم ولی از عملی شدن این استریم در ویندوز اطمینان کامل داریم و آن را با کمی تغییر کوچک به شمایی که ویندوز ۱۰ دارید پیشنهاد می کنیم علاوه بر این برنامه تحت ویندوز از پیچیدگی های کمتری نسبت به ویندوز موبایل بر خوردار است و برای سادگی پیدا کردن آن لینکش در پایین مطلب قرار داده شد .

در هر صورت شما می توانید با مراجعه به استور جدید ویندوز ۱۰ موبایل خود اقدام به دریافت ورژن جدید برنامه XBOX نمایید که اگر حتی بحث استریم بازی را نیز کنار بگذاریم احتمالا دقایقی سرگرم آن با ایکس باکس وان خود خواهید شد که خالی از لطف نیست . اگر شما نیز با این برنامه توانستید بازی را بر روی گوشی ویندوز خود استریم نمایید لطفا با ما در درمیان بگذارید

شما چقدر از استریم بازی روی گوشی را دوست دارید ؟ آیا به نظرتان موردی کاربردیست ؟

2 Responses

 1. a.m.i.r.e.s

  من که خیلی دوست دارم ولی ایکس باکس وان ندارم.کاش ۳۶۰ رو هم ساپورت میکرد،البته اونم ندارم :\

  پاسخ
 2. کینگ مت

  یه سوال
  اگه تم گوشیرو رو حالت سفید بزاری، برنامه ایکس باکس هم تمش سفید میشه؟؟؟
  برنامه مسیجینگ و غیره چطور؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour