نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بعد از بررسی های مختلفی که خدمتتان ارائه کردیم اینک می خواهیم محصول جدید مایکروسافت یعنی Surface Pen را برایتان بررسی کنیم. قبل از هر گونه ابهام لازم به ذکر است بگوییم این محصول در تاریخ 6 اکتبر 2015 توسط مایکروسافت معرفی گردید و با مدل های قبلی خود متفاوت است. ویژگی ها و خصوصیت های این محصول را در ادامه خدمتتان خواهیم گفت. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

Surface Pen

آیا تا بحال به این فکر کرده اید که بتوانید با یک قلم دیجیتالی بر روی صفحه ی یک لپ تاپ بنویسید؟ مایکروسافت با ساخت این محصولات این آرزوی دست نیافتنی را ممکن کرد و به همراه دیگر محصولات فوق العاده ی خود دستگاه مایکروسافت سرفیس پین را معرفی کرد. با این دستگاه می توانید به صورت دست نویس بنویسید و حتی فایل نوشته شده را با استفاده از ورد ذخیره کنید و داشته باشید.

کمی روش کار با آن را یاد بگیریم:

کلیک ساده بر روی صفحه نمایش: بعد از تایپ کردن می توانید ته قلم سرفیس پین را فشار دهید یک ضربه ی نوک قلم به صفحه نمایش سرفیس فایل نوشته شده را ذخیره نمایید. سرفیس به صورت هوشمند ساخته شده است و با سرفیس پین هماهنگ است.

دابل کلیک ساده بر روی صفحه نمایش: اگر ته قلم سرفیس پین را فشار دهید و دو بار نوک سرفیس پین را بر روی صفحه نمایش بکوبید از صفحه ی نوشته شده یک اسکرین شات گرفته خواهد شد.

فراخوانی کورتانا:اگر بخواهید با سرفیس پین کورتانا را صدا بزنید می بایست ته قلم سرفیس پین را فشار دهید و نوک قلم را بر روی صفحه بگذارید و جند ثانیه نگاه دارید. می بنید که کورتانا فعال خواهد شد.

01001

Pen Tip Kit چیست:

به همراه این سرفیس پین یک پک بسته بندی به نام Pen Tip Kit وجود دارد که 5 قلم مختلف در آن موجود است و بنا به استفاده خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و سر قلم پین سرفیس را جایگزین نمایید. توجه داشته باشید که این مورد را با دقت کاملا بالا انجام دهید تا خسارتی به سرفیس پین وارد نکنید

سازگاری محصول:

این قلم های دیجیتالی به نحوی ساخته شده است که با چند مدل تبلت مایکروسافت سازگار است و می توان استفاده کرد. تبلت های Surface 3 و Surface Pro 3 خودشان دارای پین هستند اما گر بخواهید می توانید از این سرفیس پین در آن محصولات گذشته هم استفاده نمایید. در لپ تاپ های جدید به نام شرکت مایکروسافت یعنی Surface Pro 4 و  Surface Book را اگر خریداری کنید به صورت پیش فرض قرار داده شده است و دیگر نیازی به خرید این پین نمی باشد.

a1866c99-61b6-45ae-b80c-2428ff9fc8f4

رنگ بندی:

این سرفیس پین ها به دلیل اینکه کلا نیازی به تنوع رنگ ندارند با این حال مایکروسافت برای آن چند نوع رنگ مختلف را مد نظر قرار گرفته است. این پین سرفیس ها از چهار رنگ نقره ای ، مشکی ، سفید و آبی تیره ساخته شده است که رنگ آن هیچگاه از بین یا کمرنگ نخواهد شد. رنگ بکار رفته در سرفیس پین ها مات است ولی مایکروسافت درصد بسیار کمی اکلید در این رنگ بکار برده است که باعث شده رنگ آن به صورت کمی براق و خود سرفیس پین را بسیار زیبا جلوه دهد.

مشخصات فنی:

این قلم به اندازه ی یک خودکار معمولی ساخته شده است و با در دست گرفتن قلم هیچگاه احساس مشکل نخواهید کرد. مایکروسافت ابعاد این قلم را 5.67 در 0.37 در 40.0 اینچ و اگر بر حساب میلیمتر بخواهیم به آن بنگریم اندازه این سرفیس پین 114 در 9.5 در 10.2 میلیمتر می شود. وزن باور نکرد 20 گرم می باشد و اگر فلم را در دست بگیرید دیگر احساس وجود قلم در دست نخواهید کرد. سرفیس پین با استفاده از بلوتوث 4 به سرفیس متصل خواهد شد. تاریخ منتشر شدن این قلم 6 اکتبر سال 2015 میلادی می باشد.

83adf43c-115c-4958-a6b5-625a01d81c00

باتری قلم:

این قلم از یک باتری بسیار مقاوم و کم مصرف ساخته شده است که ماه ها برایتان بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد. خود شرکت مایکروسافت عمر باتری این سرفیس پین ها را 18 ماه اعلام کرده است.

در جعبه چه مواردی موجود است:

35f7a2e5-7a11-46c4-9c40-236cbff0ba2fنظر شما در مورد این دستگاه چیست؟

3 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour