نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

پنجره آبی رنگ ویندوز ۱۰ دسکتاپ را قطعا دیده اید. در اول این پنجره یک عکس بسیار ساده بنظر می رسد که ممکن است کاربر فکر کند یک عکس معمولی با چندین ادیت ساخته شده است اما ما قصد داریم به این تصویر عمیق تر نگاه کنیم. این پس زمینه GMUNK نام دارد که به برای ساخت آن گروهی با خلاقیت بسیار زیاد دست به ساخت آن زده اند. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

این پنجره زیبا توسط فردی به نام Bradley G Munkowitz ساخته شده است. برای ساخت این تصویر این فرد به همراه گروهی از تصویر برداران و جلوه های ویژه با استفاده از دود و لیزر آبی بر روی یک پرده ی مشکلی رنگ ساخته شده است. در اول یک ویدیو خدمتتان آماده کرده ایم که این پنجره را به مدت ۵ ثانیه نشان می دهد که در اصل همین فرد برای اینکه نظر مایکروسافت را جلب کند این ویدیوی ۵ ثانیه ای را برایشان ارسال کرد و اینچنین شد که این عکس ویدیوی ۵ ثانیه ای به صورت پیش فرض صفحه دستکتاپ ویندوز ۱۰ قرار گرفت. با هم این ویدیو را تماشا کنیم.

بعد از ساخت این پروژه آقای Bradley G Munkowitz تصمیم به ساخت یک ویدیوی زیبا از این پنجره کرد که با کمک گروه موزیک duo Odesza و فیلمبرداری زیبا یک موزیک ویدیوی بسیار جالب ساخته شد که این موزیک ویدیو مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت و در اکثر سایت های خبری دنیا به نمایش گذاشته شد. همه ی کاربران از این موزیک ویدیو حیرت زده شدند و مایکروسافت را بخاطر ساخت این ویندوز تحسین کردند. این ویدیو را برایتان آماده کردیم و می توانید آن را تماشا کنید.

بعد از تماشای این دو ویدیو می خواهیم پشت صحنه ی ساخت این پنجره و این قضایا را تماشا کنیم. در این ویدیو آقای Bradley G Munkowitz در مورد ساخت این پنجره صحبت می کند و سپس می بینید که موارد لازم این پروژه را آماده کرده اند و وارد کارگاهی می شوند. این گروه بر روی یک پرده ی مشکلی رنگ با استفاده از لیزر مربعی ۴ مربع را در کنار هم قرار می دهند و با استفاده از پروژکتور نوری بر روی این ۴ مربع منعکس می کند و سپس با استفاده از دود بر روی این لیزر ها خلاقیت زیبایی را به آن می بخشد. ویدیوی این پشت صحنه را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟

10 Responses

 1. بنیامین

  میشه لطفا منو راهنمایی کنید.
  من با اینکه ویندوز رو روزرو کردم ولی تا حالا اپدیت ویندوز ده واسم نیومده.
  چیکار کنم؟

  پاسخ
 2. ali

  با این که عاشق ویندوز و در کل مایکروسافتم ولی از این صفحه زمینه واقعا بدم میاد

  پاسخ
 3. Daniel

  سلام
  همین الان Extras+Info رو آپدیت کردم
  گوشیم لومیا ۱۵۲۰ بیلد ۱۰۵۳۶.۱۰۰۴
  توی Extras+Info زیر Software Release نوشته Lumia Windows 10

  پاسخ
 4. اسحاق

  مطلب مسخره ای بود . از بس بیکار بودید حوصله تون سر رفته این رو گذاشتید . خب که چی ؟ نه آموزنده بود نه خبر نه تبلیغ نه رونمایی نه معرفی محصول هیچی بود هیچی .

  پاسخ
 5. اسحاق

  یه موضوع میگم عوض این برین مشغول شین . این نمایندگی مایکروسافت که تازه افتتاح شده … برین ببینین ماهیتش چیه مسعولش کیه آدرس سایتشون چیه چه محصولاتی دارن فروش آنلاین دارن یا نه چه خدماتی اراِئه میدن و اینها .

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour